Istorinių elementų persmelktas realybės šou „Nukalta ugnyje“ atskleis kalvių gyvenimo subtilybes

Dabar meno kūrinius galima sukurti beveik iš visko, tačiau ar dažnai šiais laikais tenka išgirsti apie kalvių kruopštumą ir jų darbo subtilybes? Naujausias realybės šou vyrams, kuris dėl savo netikėtumo patrauks ir daugybę moterų – „Nukalta ugnyje“ – jau šį šeštadienį kvies žiūrovus įsijungti TV6. 

Realybės šou centre – keturi kalviai, kuriuos į priekį veda tik vieną užduotis. Visi jie per itin trumpą laiką turi gebėti pademonstruoti savo talentingumą ir sukurti kuo įspūdingesnį, beveik meno kūrinį primenantį, istoriškai svarbų ginklą.

Kiekvienoje realybės šou serijoje susirungs geriausi ašmeninių ginklų gamintojai Amerikoje. Jų laukia išties nelengva užduotis – kalviai tarsi nusikels laiku į praeitį ir pasitelkę savo išradingumą bandys sukurti įvairius gynybos reikmenis. Šou pradžioje laidos dalyviai turės pasirinkti metalą, su kuriuo dirbs, o vėliau, sekdami vedėjo nurodymais, vos per 10 minučių paruošti įtikinantį brėžinį, kurį vėliau sieks paversti realybe.

Iš tiesų pagaminti ginklą, nagingi kalviai turės vos per 3 valandas. Tie, kuriems nesiseks sekti nurodytais kriterijais, ar kurie nesugebės ginklo paruošti laiku, po pirmojo etapo šou turės palikti. O štai likę trys kalviai gaus papildomas kelias valandas, per kurias savo meno kūrinius turės visiškai užbaigti. Galiausiai jų sukurtus įrankius tikrins griežta komisija, kuri testuos ginklų atsparumą ir kitas svarbias savybes.

Paskutiniame realybės šou etape liks vos 2 kalviai, kurių laukia pati sunkiausia ir daugiausiai kantrybės bei ištvermės pareikalausianti užduotis. Jiems laidoje bus parodomas istoriškai vertingas ir be galo sunkiai pagaminamas ginklas, kuriam sukurti kiekvienas gaus vos po penkias dienas. Praėjus šiam laikui, kalvių paruoštų darbų lauks dar vienas sunkus testas – komisija naudos juos tiems tikslams, kuriems istoriškai jie ir buvo sukurti. Geriausio ir daugiausiai atlaikiusio bei meno kūrinį primenančio darbo savininkas taps nugalėtoju bei bus apdovanotas net 10 tūkst. dolerių.

Istorinių elementų pažymėtas, įtraukiantis ir netikėtas realybės šou „Nukalta ugnyje“ – jau šį šeštadienį, 16.00 val. per TV6!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: