TV3 nuotr.

J. Jankevičius atskleidė, kodėl nepaspaudė „Auksinio mygtuko“ angeliško balso ukrainiečiui

Jau šį sekmadienį TV3 televizijos žiūrovai išvys pirmąjį tiesioginį „Lietuvos talentų“ finalą! Net 12 geriausiųjų susikaus dėl bilieto į superfinalą, tačiau į jį pateks tik keturi, sulaukę daugiausiai žiūrovų balsų. Dalyvių likimas – kiekvieno iš jūsų rankose! Kas pelnys publikos simpatijas ir pateks į išsvajotą superfinalą?

Nepamirštamą pasirodymą sekmadieniui ruošia Ukrainoje gyvenantis 15-metis Artemas Fesko. Angeliško balso savininkas – tikra žvaigždė savo šalyje. Be abejonės, jis pakerėjo ir Lietuvos teisėjus bei žiūrovus. Pasirodymo metu teisėjai neslėpė nuostabos – žvelgiant į jų veidus buvo matyti, kad Artemas sugebėjo kaip reikiant nustebinti. Galiausiai pasirodymą teisėjai pavadino „tobulu“.

Daugeliui kilo klausimas, kodėl tuomet niekas Artemui nepaspaudė „Auksinio mygtuko“? „Mes nežinojome, kad pas mus bus angelas. „Auksinio mygtuko“ nebeturime…“ – po Artemo pasirodymo žiūrovams tąkart sakė Justinas Jankevičius.

Artemas nuoširdžiai džiaugiasi, kad gali dalyvauti „Lietuvos talentuose“, nes gimtojoje šalyje tokios galimybės, deja, dar nėra. Gyvenimą Ukrainoje Artemas dalina į dvi dalis: kai gali dainuoti, ir kai tenka kas naktį bėgti į slėptuvę. Negi galima prie to priprasti?

„Aš taip pat galvojau, kad prie to priprasti neįmanom. Bet, kai tai vyksta, supranti, kad neturi kito pasirinkimo“, – interviu apie savo gyvenimą gimtinėje pasakos projekto dalyvis.

Vaikinas taip pat ramina ir tuos, kurie po atrankų etapo išsigando, jog paaugliška balso mutacija gali pakenkti kitam Artemo pasirodymui. Anot dainininko, visa tai – praeityje!

„Mano balsas jau mutavo. Taip, jis kiek pasikeitė, bet aukštos natos niekur nedingo, nes visuomet ties tuo dirbau“, – sako išskirtinio vokalo savininkas.

O kokį pasirodymą dalyvis parodys šį sekmadienį? Ar jam pavyks pakerėti teisėjus, ir svarbiausia – žiūrovus?

Pirmojo pusfinalio metu savo pasirodymais taip pat džiugins „Delarija“, Morta Šmitaitė, Ignas Tamulis, „Modus dance“, Klaudijus, Tadas ir Edas, „Lili team“, „Augustina Vizbaraitė, Gabrielius Batutis, Ališauskų šeima, Justinas Malinauskas ir Eldaras Juldaševas. Laukia nepamirštama, geriausių įspūdžių laida!

Pirmasis „Lietuvos talentų“ pusfinalis – jau šį sekmadienį, 19.30 val. per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: