Kklietkabelis.lt nuotr.

J.Morrisas: apie motyvus pasirinkti Panevėžį ir užduotis komandoje

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ šią vasarą į savo sudėtį pasikvietė praėjusiame sezone Vokietijos lygoje rezultatyvumu žibėjusį Jamelą Morrisą.

Amerikietis „kklietkabelis.lt“ svetainei pasakojo, kad sprendimui pasirašyti sutartį su panevėžiečiais turėjo ir Vilniaus „Ryte“ rungtyniavusio Kennetho Smitho rekomendacijos, ir vyriausiojo trenerio Nenado Čanako figūra.

„7bet-Lietkabelio“ praėjusio sezono abonementų savininkai jau gali įsigyti naujojo sezono narystes. Tuo tarpu vieša prekyba startuos rugsėjo 5-ąją. Visa informacija – oficialioje klubo svetainėje.

– Kodėl nusprendėte pasirašyti sutartį su „7bet-Lietkabeliu“?

– Norėjau galimybės žaisti Europos taurėje. Tai man yra puiki galimybė. Girdėjau daug gerų dalykų apie trenerį Čanaką, mačiau ne vieną praėjusio sezono mačą, kadangi „Ryte“ žaidė mano draugas Smithas. Mačiau puikią atmosferą ir gerai treniruojamą komandą.

– Ką jums K.Smithas pasakė apie Panevėžio klubą ir Lietuvą?

– Jis sakė, kad turite puikius sirgalius. Atkrintamosiose ne kartą žaidėte tarpusavyje ir jis išskyrė gerą trenerio darbą. Manau, kad tai padarė didelę įtaką, kodėl pasirašiau sutartį su „7bet-Lietkabeliu“.

– Ar manote, kad „7bet-Lietkabelis“ yra gera vieta save parodyti didesniems klubams?

– Tai gera galimybė, nes „7bet-Lietkabelis“ dabar turi gerą reputaciją ir buvimas čia bei žaidimas gerai kaip komandai padeda tau kilti aukštyn. Tai nutiko vyrukams pernai. Žinau, kad daug Čanako auklėtinių kilo į aukštesnį lygį.

– Ką žinojote apie Lietuvą prieš čia atvykdamas?

– Žinau, kad čia šalta (juokiasi). Taip pat mano bičiulis Elmore‘as žaidė „Šiauliuose“ praėjusiame sezone ir jis sakė daug gerų dalykų apie Lietuvą.

– Vasarą žaidėte turnyre dėl 1 milijono JAV dolerių. Kokia tai buvo patirtis?

– Mes patekome į geriausių komandų aštuonetą. Žaidėme prieš tikrai gerus vyrukus, kurie rungtyniauja Eurolygoje ar NBA. Taip pat tuos, kuriuos jau esu sutikęs kitose Europos lygose. Šeima galėjo matyti, kaip rungtyniauju JAV. Tai buvo galimybė parodyti save.

– Kiek sudėtinga tapti vienų iš rezultatyviausių žaidėjų Vokietijos lygoje?

– Tai sudėtinga, nes tai yra labai fiziška lyga. Aš turėjau trenerį, kuris man suteikė tokį vaidmenį, taip pat komandos draugai pasitikėjo mano sugebėjimais. Tiesiog ėjau ir žaidžiau savo krepšinį. Komplimentai visai komandai, kuri padėjo man, nes lyga yra labai gera ir stipri.

– Ar jau kalbėjote su N.Čanaku apie savo vaidmenį?

– Turėsiu daryti panašius dalykus, ką dariau Vokietijoje – žaisti savo krepšinį ir daugiau įdėti pastangų gynyboje bei atiduoti visas jėgas. Tikrai nedarė man spaudimo, jog turiu čia atvykęs mesti daug taškų. Reikia daryti viską, kad kaip įmanoma labiau padėčiau komandai.

– Apibūdinkite save kaip žaidėją ir kaip asmenybę.

– Kaip žaidėjas galiu gerai pataikyti į krepšį, galiu sėkmingai driblinguoti kamuolį, kurti progas komandos draugams. Kaip žmogus esu visada pozityviai nusiteikęs, bendraujantis tiek su bendraklubiais, tiek su sirgaliais. Labai pozityvus vyrukas.

– Kaip manote, kokį žaidimą propaguos „7bet-Lietkabelis“?

– Manau, kad žaisime tikrai gerą komandinį krepšinį. Kiek mačiau praėjusio sezono rungtynių, daug dėmesio skiriama gynybai. Turime tęsti taip ir rungtyniauti atiduodami visas jėgas. Tikiuosi, kad kasdien tobulėsime ir pasieksime geriausius rezultatus.

– Ką manote apie Europos taurę?

– Tai vienas stipriausių turnyrų Europoje. Labai daug stiprių komandų. Grupėje mes turėsime tikrai pajėgių oponentų. Džiaugiuosi, kad turėsiu galimybę pasirodyti prieš tokius oponentus ir kiekviename mače eisiu kautis iš visų jėgų bei juos nugalėti.

– Ką galite pažadėti sirgaliams?

– Tiesiog tobulėti kiekvieną dieną, dirbti sunkiai ir pasiekti kaip įmanoma daugiau pergalių. Gali pažadėti bet ką, bet tikrai išpildyti gali tai, jog visada būsi profesionalus ir tobulėsi.

Kklietkabelis.lt


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: