Jau antrą kartą „Projekcijos” panevėžiečiams – pokalbiai apie kiną ir emocinę savijautą

„Meno avilys”, bendradarbiaudamas su Panevėžio miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuru, jau antrą kartą organizuoja nemokamą filmų peržiūrų ir pokalbių ciklą, skirtą emocinei savijautai ir karantino metu patiriamiems iššūkiams reflektuoti. Grupinių pokalbių metu žiūrovai kviečiami ieškoti kino, psichologijos ir kasdienybės sąlyčio taškų. Programoje „Projekcijos” filmai tampaatspirties tašku atviram pokalbiui bei praktiniams patarimams.

„Žiūrėti specialios sudarytos programos filmus ir dalyvauti jų aptarimuose kviečiame visus Panevėžyje gyvenančius žmones. Šiame projekte nėra jokių apribojimų dalyviams – svarbu, kad juos domintų filmuose keliami klausimai ir jie būtų atviri geriau suprasti save bei savo aplinką.”,- plačiau apie renginio „Projekcijos” publiką pasakoja projekto organizatorė Ona Kotryna Dikavičiūtė.

Iki birželio 21 dienos „Meno avilio” internetinėje svetainėje Panevėžio gyventojai galės mėgautis net 5 filmų programa, kuriuos peržiūrėjus galimai kils klausimai: Kodėl slepiame savo emocijas? Kokia gerumo kaina? Ar amžius gali būti tabu siekiant svajonių? Ar gali būti „teisinga” šeima? Ko mus gali išmokyti baimės? Ar galima juokauti apie mirtį?

Aptarti galimus atsakymus į šiuos klausimus bei savo įžvalgas apie filmus Panevėžio gyventojai bus kviečiami į susitikimus internetu, kuriuos moderuos psichologas Vitalijus Gafurovas. „Šiose filmų diskusijose skiriame dėmesį žmogaus psichologijos klausimams, kuriuos narplioti padės ir patyrę savo sričių žinovai. Todėl ir filmai programoje atrinkti tokie, kurie palankūs diskusijoms apie žmogaus psichologiją. Pandemija ir karantinas daugeliui padėjo suprasti, kokia svarbi žmogui psichinė sveikata. Taip pat džiugu, jog šios peržiūros dalyviams suteikia galimybę legaliai ir nemokamai susipažinti su puikia nekomercinio kino programa.”,- apie tai, ko tikėtis iš šios renginių serijos pasakoja V.Gafurovas.

 „Projekcijos” programa:

1-oji renginio serija: balandžio 13 – 26 d. filmo „Net neįsivaizduoji, kaip Tave myliu” peržiūra
Balandžio 26 d. 19 val. filmo aptarimas:„Vienatvė drauge: ar įmanoma išgyti nuo seniai patirto skausmo?”

2-oji renginio serija: balandžio 27 – gegužės 10 d. filmo „Vagiliautojai” peržiūra
Gegužės 10 d. 19 val. filmo aptarimas

3-ioji renginio serija: gegužės 11 – 24 d. filmo „Slaptasis agentas” peržiūra
Gegužės 24 d. 19 val. filmo aptarimas

4-oji renginio serija: gegužės 25 – birželio 7 d. filmo „Paskutinė šeima” peržiūra
Birželio 7 d. 19 val. filmo aptarimas

5-oji renginio serija: birželio 7 – 21 d. filmo „Dabar tai jau padėk man, Dievuli!” peržiūra

Birželio 21 d. 19 val. filmo aptarimas

Daugiau informacijos: www.menoavilys.org


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: