Jaunimo rinktinės treneris G. Petrauskas – apie pagaliau išplėštą pergalę: „Sugebėjome išlipti iš panikos“

Liepos 3-iąją Lietuvos jaunimo rinktinė (U19) pradėjo kovą pasaulio čempionate. Kol kas lietuviai vienąkart pralaimėjo, kitą kartą – išplėšė pergalę, o šiandien, šventinę liepos 6-ąją, jų laukia dar vienas žaidimas, kurį transliuos TV6. Tie, kurie dieną leis ne namuose, kviečiami rungtynes stebėti kad ir telefonu – per naujienų portalą tv3.lt ar TV3 Play.

Šiandien Lietuvos komanda susitiks su Japonijos rinktine.

„Šiame etape lengvų rungtynių nėra. Liūdina, kad abiejų rungtynių metu, kai tik komandos imdavo žaisti agresyviau, abu kartus vis supanikuodavome. Skirtumas tik toks, kad paskutinį kartą sugebėjome iš tos panikos išlipti ir pabaigą sužaidėme užtikrintai“, – prieš rungtynes sakė jaunimo rinktinės treneris Gediminas Petrauskas.

Pirmųjų rungtynių metu Lietuva nusileido Kanados ekipai, tačiau vėliau išplėšė pergalę prieš Senegalo rinktinę. Ir nors užsidegimo, anot trenerio, netrūko niekuomet, kiekviena pergalė yra maloni: „Su motyvacija, noru ir ambicijomis problemų tikrai nėra – nestokojame ir draugiškumo, komandiškumo. Pergalė, žinoma, taip pat prideda pasitikėjimo.“

Rungtynėms prieš Japoniją, komanda jau pasiruošusi – treneris pasakojo, kad su visa komanda jau peržiūrėjo ir japonų žaidimą. G. Petrauskas pastebėjo, kad jų žaidimas kardinaliai skiriasi nuo to, kurį demonstravo Senegalas – japonai žaidžia labai disciplinuotai, turi daug derinių, jų nestandartinė sudėtis.

Taip pat treneris pridėjo, jog tikisi, kad pasibaigus olimpiniam krepšinio atrankos turnyrui, daugelis tautiečių daugiau dėmesio atkreips ir į jaunimo čempionatą. „Mes labai tikimės. Apie Lietuvos vyrų krepšinio rinktinę nesinori nieko sakyti – galiu tik įsivaizduoti, kaip visiems yra skaudu. Kaip skaudu yra treneriams, komandai, ir visiems mums, krepšinio mylėtojams, bendruomenei. Visi sportuoja tam, kad iškovotų kuo aukštesnes vietas. Pralaimėjimas – skaudus. Mums irgi netrūksta nei noro, nei supratimo, kad atstovaujame savo šaliai – tikrai jaučiame didžiulę atsakomybę“, – sakė G. Petrauskas.

Pasaulio jaunimo čempionate iš viso dalyvauja 16 komandų – absoliučiai visos jų žengs į aštuntfinalį ir ten žais su kitų grupių ekipomis. Poros bus sudarytos pagal užimtas vietas.

Lietuvos jaunimo rinktinės žaidimas prieš Japonijos ekipą – jau šiandien, 14.55 val. per TV6, naujienų portale tv3.lt ir TV3 Play – https://bit.ly/3hwLa1M!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: