Jei žmogus vairuoja „MINI“ – tai ženklas, kad jis ypatingas

Jiems patinka geras stilius bei gražūs ir kokybiški daiktai. Jiems smagu regėti po automobilio ratais vingiuojantį kelią ir jausti, kaip mašina paklūsta kiekvienam vairo judesiui. Jie – tai „MINI“ markės automobilių vairuotojai, kuriems šis prekės ženklas – visas gyvenimo būdas.

Susitikus kelyje – būtina susimojuoti

Aktorius ir režisierius Stasys Baltakis savo automobilį labiausiai vertina dėl kokybės ir stabilumo kelyje, tačiau ne tik dėl to.

„Jei žmogus renkasi „MINI“, tai jau yra ženklas, kad tas žmogus kažkuo ypatingas. Tai yra išskirtiniai automobiliai, todėl juos renkasi išskirtiniai žmonės – išsilavinę, turintys gerą skonį, nebijantys išsiskirti. Nors į vairavimą žiūriu gana praktiškai, kai rinkausi naują automobilį, jo išvaizda tikrai nebuvo paskutinėje vietoje“, – sako S. Baltakis, kurio žmona, dizainerė Julija Janulaitytė, taip pat vairuoja gėlių raštais išmargintą „MINI“. Negana to, pora turi ir šios markės dviračius, kuriais neretai išvažiuoja į sostinės senamiestį.

Pasak Stasio, visi „MINI“ vairuotojai – labai draugiški, aktyvūs ir bendruomeniški, todėl kelyje sutikus kitą šios markės automobiliuką, tiesiog privaloma susimojuoti ar susimirksėti.

„Šis automobilis ir viskas kas su juo susiję yra geros nuotaikos užtaisas, tikriausiai todėl žmonės, kurie pradeda tokį vairuoti, paskui nebenori jokios kitokios mašinos“, – šypsosi S. Baltakis.

Kavos aparatas – „MINI“ gerbėjams

Tokių žmonių, kurių galvos tiesiog pramuštos šiuo prekės ženklu, daugybę buvo galima sutikti ir praėjusį savaitgalį pirmą kartą Baltijos šalyse vykusiame „MINI“ automobilių klubų suvažiavime. Zarasuose vykęs renginys buvo skirtas ne automobilių techniniams niuansams, o tiesiog smagiam pabuvimui kartu, pramogoms ir pokalbiams prie kavos. Svarbiausia, ne bet kokios kavos, o tokios, kuriai neatsispirs nė vienas „MINI“ gerbėjas.

Šveicarijos kompanija „Nestlé” šiemet pristatė išskirtinį „NESCAFÉ Dolce Gusto“ kavos aparatą – bendrą kavos aparatų ir mažojo automobilio dizainerių darbą. Jie pasistengė, kad šis kavos aparatas atspindėtų pagrindinius „MINI“ dizaino elementus ir būtų toks pat dailus kaip ir mažieji automobiliai.

Nors šis sparnuotu „MINI“ logotipu papuoštas kavos aparatas nedidelis, tačiau jo techninės galimybės – įspūdingos. Jame išgaunamas net 15 barų slėgis, o ir gamina jis ne tik espresso mažuose puodeliuose, bet ir itališkąją cappuccino standžia pieno puta ar netgi kakavą. Šis „NESCAFÉ Dolce Gusto“ kavos aparatas – visai kaip „MINI“ automobilis: abu nedideli, bet veržlūs, turintys savo dvasią ir, žinoma, nepaprastai stilingi.

Automobilis – lyg kava su cinamonu

Taip pat „MINI“ vairuojanti „V.Desire“ ir „Modi Du“ drabužių namų dizainerė Diana Vapsvė sako, kad jos „Cooper“ – pirmasis automobilis, kuriuo yra besąlygiškai patenkinta: „Jis visai kaip aš pati – nedidelis, smagiai jaučiasi mieste, labai stilingas ir meniškas“.

Savo automobilį žinoma dizainerė lygina su cinamonu pagardinta juoda kava. Klasikinė juoda kava dėl to, kad šis sugeba būti solidus, patikimas ir visuomet madingas, o cinamono prieskonis reikalingas, nes jis toks pat žaismingas ir jaunatviškas.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: