Jevgenijus Kiseliovas: „Tokios priešiškos Vakarams propagandos nebuvo net gūdžiausiu sovietmečiu“

„Atkreipkite dėmesį: Vladimiras Putinas lygiai tuo pačiu apdovanojimu, kuriuo dabar pamalonino Ramzaną Kadyrovą, apdovanojo ir Aleksandro Litvinenkos žudiku laikomą Andrejų Lugovojų“, – sako LRT apsilankęs garsus Ukrainoje dirbantis Rusijos žurnalistas Jevgenijus Kiseliovas, komentuodamas Boriso Nemcovo nužudymo pasekmes ir kontekstą.

Pasak J. Kiseliovo, tai „bizantiškojo Kremliaus“ signalas Vakarams, akivaizdžiai liudijantis, kad Putinas vertina savo pagalbininkus ir purvinų darbų atlikėjus. Apdovanodamas Kadyrovą Putinas, anot J. Kiseliovo, demonstruoja, kad jam „nusispjaut į Vakarų demokratines vertybes“.

J. Kiseliovas pastebi, kad tokios priešiškos Vakarams propagandos, kokia dabar sukama Rusijos žiniasklaidoje, nebuvo net gūdžiausiais laikais 6-ajame ir 7-ajame praėjusio amžiaus dešimtmečiuose. „Šaltasis karas jau neabejotinai vyksta, tik Vakarai apsimeta to nematantys ir nori grįžti prie „business as usual“ laikų.

Plačiau apie tai – jau šį vakarą LRT televizijos „Panoramoje“ (20.30 val.), rytoj LRT radijo žiniose rusų k. (16.30 val.) ir portale LRT.lt. Visą interviu su J. Kiseliovu kviečiame žiūrėti sekmadienį LRT televizijos „Pasaulio panoramoje“ (19.30 val.).

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: