Jonas Katinas dar vienai kadencijai išrinktas Smulkiojo ir vidutinio verslo tarybos prie LR Ūkio ministerijos valdybos nariu

Š. m. spalio 14 d., Smulkiojo ir vidutinio verslo tarybos (Taryba) prie LR Ūkio ministerijos posėdyje šios tarybos ir valdybos nariu dar vienai kadencijai išrinktas Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų narys, UAB „Pas Katiną“ direktorius Jonas Katinas.

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Gailiūnas – „Džiaugiuosi šiuo Tarybos sprendimu. Manau, kad Jonas Katinas, būdamas aktyvus Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų narys, puikiai atstovauja Panevėžio ir Utenos regionų smulkaus ir vidutinio verslo atstovų interesus SVV taryboje.“

Šios institucijos pirmininke perrinkta Dalia Matukienė. Tarybos posėdyje taip pat pristatyta 2014–2015 metų ataskaita. Joje pažymima, kad per ataskaitinį laikotarpį vyko 10 Tarybos valdybos ir 4 Tarybos posėdžiai. Svarstyti smulkiajam ir vidutiniam verslui aktualūs klausimai, įvairioms institucijoms parašyti 43 raštai, pateikta pastabų ir pasiūlymų dėl 26 įstatymų ir Vyriausybės nutarimų projektų.

Taryba teikė pastabas ir pasiūlymus dėl Mažųjų bendrijų, Socialinio draudimo, Mokesčių administravimo, Aplinkos apsaugos, Smulkiojo ir vidutinio verslo plėtros ir kitų įstatymų, taip pat svarstė Lietuvos socialinį modelį, dėl kurio pateikė pastabų ir pasiūlymų, 2014–2020 m. Lietuvos verslumo veiksmų planą, 2014–2020 m. ES struktūrinės paramos priemones. Tarybos nariai dalyvavo įvairių darbo grupių veikloje.

Taryba – visuomeninė patariamoji iš 47 verslo asociacijų sudaryta institucija, sprendžianti aktualias smulkiojo ir vidutinio verslo (SVV) problemas. Taryba vertina verslo aplinką, teikia Vyriausybei ir už SVV plėtrą atsakingoms valstybės institucijoms pasiūlymus dėl verslo aplinkos gerinimo, galiojančių ir rengiamų teisės aktų, SVV plėtros strateginių krypčių ir kt. Prie Tarybos veiklos gali prisidėti įvairios SVV interesams atstovaujančios organizacijos, dalyvaudamos atviruose jos posėdžiuose.

 

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: