Juozo Miltinio dramos teatrą „okupavo“ jaunieji režisieriai

Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatrą užvaldė 7 jauni režisieriai iš visos Lietuvos. Antrą kartą čia organizuojamas projektas „Jaunųjų režisierių kūrybinės dirbtuvės“. Visas kūrybines idėjas režisieriai gali įgyvendinti dirbdami su profesionaliais aktoriais bei naudodami ne tik sceną, bet ir teatro rūsius ir kitas pastato erdves.

Pastarąsias dvi savaites Juozo Miltinio dramos teatre atgyja ne tik scena. Įvairiose teatro erdvėse dirba daugybė aktorių ir septyni jauni režisieriai. Kūrybiškas jaunimas šį teatrą užvaldo jau antrą. Projekto „Jaunųjų režisierių kūrybinės dirbtuvės“ koordinatorė sako jog praėjusių metų patirtis padėjo mokytis ne tik jaunimui, bet ir rengėjams, todėl šiemet dalyvių daugiau, ir viskas vyksta sklandžiau.

Kūrinius jaunieji režisieriai galėjo rinktis visiškai laisvai. Tai, ką dvi savaites Juozo Miltinio dramos teatre rengė šis jaunimas vertins įvairių Lietuvos teatrų atstovai, tad jauniems kūrėjams tai – puiki galimybė pasirodyti, o gal, net įsitvirtinti teatro pasaulyje.

Daugelis jaunųjų kūrėjų tokiame projekte dalyvauja pirmą kartą, tačiau visi yra labai dėkingi už galimybę sudalyvauti, ir sako, jog per šias dvi savaites įgauta patirtis – labai naudinga.

Žiūrovai jaunųjų režisierių kūrinius galės išvysti rugpjūčio dvidešimtą dieną 18-ą valandą Juozo Miltinio dramos teatre. Trisdešimties minučių ilgio spektaklius žiūrovai galės matyti tose teatro erdvėse, kuriuose jie buvo statomi, pavyzdžiui, teatro rūsyje, po scena ar panašiai.

 

Plačiau vaizdo reportaže.

GNTV_logotipas_baltas


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: