Justinas Jankevičius išradingai pasveikino 4 mln. „Siemens“ arenos lankytoją

Praėjusį sekmadienį į BEKO-LKL „Žvaigždžių dienos“ renginį „Siemens“ arenoje skubėjo beveik 10 tūkst. krepšinio aistruolių, tarp jų – ir jubiliejinis arenos lankytojas.

Nuo įžengimo į areną jubiliejinį žiūrovą apsupo išskirtinis arenos personalo ir palaikymo komandos šokėjų dėmesys, jam atiteko geriausios vietos stebėti renginį, o jo netikėtas emocijas fiksavo slapta vaizdo kamera. Kad tapo 4 mln. arenos lankytoju vyrui tik vėliau tiesioginio eterio metu pranešė renginio vedėjas, humoristas Justinas Jankevičius.

„Nuo tos akimirkos, kai nuskanavau bilietą ir įėjau į „Siemens“ areną, mane lydėjo sėkmė. Pirmiausiai gavau VIP vietas stebėti renginiui, man įteikė „Tiketos“ klubo metinę narystę bei bilietus į „Def Leppard“ koncertą. Net nepastebėjau, kai tarp 3 ir 4 kėlinio buvusią petrauką renginio vedėjas atsistojo man už nugaros, iššovė konfeti ir spausdamas ranką paskelbė, kad tai aš esu tas 4 mln. arenos lankytojas. Aš tiesiog netekau žado“, – sako jubiliejiniu „Siemens“ arenos lankytoju tapęs Alfredas Damaševičius.

Statybų bendrovei vadovaujantį vyrą asmeniškai pasveikino ir „Siemens“ arenos generalinis direktorius Juras Vėželis bei žaviosios palaikymo komandos šokėjos. Apie 10 tūkst. renginį arenoje stebėjusių žmonių laimingąjį sutiko gausiomis ovacijomis.

4 mln. lankytojui ši diena galėjo atstoti gimtadienį: jam atiteko du bilietai skrydžiui bet kuria „Air Lituanica“ kompanijos vykdoma kryptimi, mini golfo turnyras 15 asmenų grupei, skrydis oro balionu dviems bei galimybė ištisus metus stebėti „Siemens“ arenoje vykstančius renginius atskiroje BMW klubo erdvėje.

„Esu dėkingas už siurprizų kupiną dieną ir dovanas. Žmona ilgai negalėjo patikėti mano sėkme, o dabar jau galvojame kuria kryptimi keliausime. Turbūt pasirinksime skrydį į meilės miestą Paryžių. Golfo turnyrą su 15 draugų pasitaupysiu gimtadieniui, kuris bus rugpjūtį. Na, o kelionė oro balionu skamba kaip rimtas iššūkis!“ – kalba A. Damaševičius.

Alfredas Damaševičius tapo 4 milijoniniu arenos lankytoju nuskanavęs bilietą prie įėjimo kovo 29 dieną, 16:05 valandą. Į renginį vyras atvyko su draugu Tautvydu, su kuriuo jie nepraleidžia nė vienų krepšinio varžybų. BEKO-LKL „Žvaigždžių dienos” krepšinio šventę vyras gyvai stebėjo pirmą kartą.

Video filmuką, kaip J. Jankevičius pasveikina 4 mln. lankytoją kviečiame žiūrėti:


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: