Justinas Jankevičius prisipažino suvaidinęs „prostitutą“

Jau visai netrukus, gruodžio 31 d., Lietuvos kino teatrus pasieks naujausia Justino Krisiūno režisuota komedija „Vyras už pinigus“. Romantiškame ir šviesiame filme, itin tinkamame šventiniam periodui, režisierius pagrindinį vaidmenį patikėjo humoristui ir laidų vedėjui Justinui Jankevičiui, šį kartą sužavėjusiam puikiais aktoriniais sugebėjimais.

 

Tai jau antras J. Jankevičiaus vaidmuo kine. Šiame, kaip ir pirmajame „Kaip susigrąžinti ją per 7 dienas“,  filmo herojui tenka ne tik stoti į akistatą su savo jausmais, bet ir iškovoti mylimosios dėmesį. O viskas ne taip paprasta, kai pagrindinės herojaus klientės – moterys, mokančios pinigus už suteikiamas paslaugas. Kokios tai paslaugos, paaiškės tik filmo pabaigoje.

„Džiugu, kad atsiranda režisierių, kurie patiki manimi kaip aktoriumi. O atsisakyti vaidinti „prostitutą“ būtų nuodėmė. Toks gyvenimo šansas gali gyvenime ir nebepasikartoti. Bet nebūkite suklaidinti pavadinimo. Šis filmas – be keiksmažodžių ar vulgarybių, o kupinas romantikos ir meilės“, – juokėsi J. Jankevičius.

„Vyras už pinigus“ – romantinė komedija apie meilę, pinigus ir mokesčius, kupina humoro ir smagių nesusipratimų.

Kai atkakli mokesčių inspektorė imasi dar vieno savo tyrimo, kurio sėkmė gali garantuoti vadovės postą, kelyje pasitaikęs žavus įtariamasis sumaišo visas kortas ir primena tikrąsias vertybes.

Filme pagrindinius vaidmenis atlieka Sandra Daukšaitė, Justinas Jankevičius, Akvilė Vitkūnaitė-Steponavičienė, Julius Zalakevičius, Aldona Vilutytė.

„Vyras už pinigus“ kinuose nuo gruodžio 31 d.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: