Kklietkabelis.lt nuotr.

K. Kullamae: apie žaidimą Panevėžyje, sezono eigą ir artėjantį Europos taurės aštuntfinalį namuose

Apie komandos formą, Europos taurę, artimiausius susitikimus ir asmeninius rezultatus interviu „kklietkabelis.lt“ svetainei papasakojo „7bet-Lietkabelio“ gynėjas Kristianas Kullamae.

– Europos taurėje turėjote šešių pergalių seriją. Kokia komandos forma šiuo metu?

– Esu patenkintas mūsų forma tiek Europos taurėje, tiek Betsafe-LKL. Šiuo metu esame sveiki, tai mums labai daug duoda – kai visi sveiki, galime treniruotis ir žaisti pilna jėga. Manau, kad einame gera linkme šiuo labai svarbiu sezono laikotarpiu, nekantrauju parodyti tai aikštelėje.

– Reguliarųjį Europos taurės sezoną baigėte ketvirtoje grupės vietoje. Kaip vertini tokį pasirodymą?

– Turėjome visai gerą reguliarųjį sezoną Europos taurėje. Aišku, visada norisi daugiau, bet manau, kad turėtume būti laimingi, jog pavyko pasiekti namų aikštelės pranašumą. Nustebinome daug žmonių finišuodami ketvirtoje grupės vietoje, tai didžiulis pasiekimas mums. Labai laukiu aštuntfinalio ir rungtynių su Paryžiaus klubu.

– Kiek komandos žaidimui įtakos turės namų aikštelės pranašumas aštuntfinalio mače su „Paris Basketball“?

– Namų aikštelės pranašumas aštuntfinalyje mums be galo svarbus. Kiekvieną kartą žaidimas namuose, Panevėžyje duoda mums labai daug papildomos motyvacijos. Turime daug fanų, atmosfera yra nuostabi, atvykstančioms komandoms čia nėra lengva. Tikiu, kad visi kartu galime nuveikti šį tą ypatingo trečiadienio rungtynėse ir pasiekti kitą etapą.

– Kaip asmeniškai vertini savo pirmąjį sezoną rungtyniaujant Lietuvoje?

– Visada norisi daugiau, bet esu patenkintas savo sezonu čia. Žaidžiu dviejuose puikiuose turnyruose: Europos taurė, aišku, yra itin aukšto lygio turnyras, esu šiek tiek nustebęs, kad ir Betsafe-LKL yra stipri lyga, nežinojau labai daug apie ją anksčiau, bet šis sezonas rodo, kad šioje lygoje nėra lengvų rungtynių. Faktas, kad ši patirtis man naudinga po sezono Ispanijos pirmenybėse.

– Ilgai žaidi užsienyje, bet šį sezoną Lietuvoje esi arčiau Estijos. Ar tai leidžia jaustis geriau?

– Šešerius metus buvau labai toli nuo Estijos. Manau, kad man jau reikėjo pabūti šiek tiek arčiau namų. Jaučiuosi labai patogiai Lietuvoje, daug skirtumų tarp Lietuvos ir Estijos nėra, skiriasi tik kalba, bet maistas, žmonės, kultūra gana panaši. Smagu būti čia ir žinoti, kad nesu labai toli nuo draugų ir šeimos.

– Žmonės iš Estijos neretai atvyksta į Lietuvą palaikyti tavęs ir komandos. Koks tai jausmas?

– Labai smagu, kad žmonės iš Estijos atvažiuoja pažiūrėti mūsų rungtynių. Man asmeniškai tai labai daug reiškia, gaunu nemažai papildomos motyvacijos. Esu visiems už tai dėkingas. Džiaugiuosi, kad ir mano tėtis Gertas pora kartų buvo atvykęs, tikiuosi jis atvyks ir dažniau, nes abu kartus, kai jis čia buvo, laimėjome lemiamais metimais. Galbūt jis neša mums sėkmę…

– Šeštadienį laukia rungtynės Alytuje. Kokios tavo mintys apie šias artėjančias rungtynes?

– „Wolves“ yra gera komanda, ne veltui jie yra trečioje vietoje. Tai bus svarbios rungtynės abiems komandoms, laukia nelengvas mačas. Lyginant su pirmomis dvejomis rungtynėmis komandų sudėtys nemažai pasikeitė, varžovai netgi pakeitė vyr. trenerį. Laukia rimta dvikova, kurią stebėti turėtų būti įdomu visiems.

Artimiausias namų rungtynes „7bet-Lietkabelis“ žais balandžio 12 d. – Europos taurės aštuntfinalyje Panevėžyje svečiuosis Paryžiaus „Paris Basketball“ ekipa, o balandžio 16 d. atvyks Jonavos „Cbet“.

Bilietus į Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ namų rungtynes vietiniuose ir tarptautiniuose turnyruose platina www.ticketmarket.lt.

Kklietkabelis.lt


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: