TV3 nuotr.

K. Starkienė pirmąkart gyvenime gamino pagal vyro receptą: tai – firminis Martyno patiekalas

Jau kurį laiką Martyno ir Kotrynos Starkų gyvenimą mieste užgožia gyvenimas kaime, o tiksliau – pamiltoje, tačiau vis dar įrenginėjamoje sodyboje. Kad šeima kardinaliai pakeis savo įprastą gyvenimo tempą ir išmoks atlikti daugybę dar nebandytų darbų, nustebino daugelį – Kotrynos tėvus taip pat. Šio sekmadienio TV3 laidoje „Starkus stato“, po didžiųjų pokyčių, jie pirmąkart apsilankys sodyboje. Koks bus jų įvertinimas?

Kotrynos tėvai – Petras ir Gabrielė – laidoje nuoširdžiai stebėsis, į ką pavirto sodyba. „Matau, kaip pasikeitė dukra ir žentas. O labiausiai esu nustebęs dėl to, kaip jie sugebėjo pakeisti savo emocijas bei gyvenimą. Kai atvažiavome ir pamatėme šią sodybą, buvo mintis palikti ją etnografinę. Galiausiai supratome, kad tokiu atveju nebus patogu. Tad tai, ką jie padarė per metus, yra fantastika. Dabar čia džiugiai važiuoja net anūkai“, – sakys Petras.

Jam pritars ir Kotrynos mama Gabrielė. Ji neslėps – teko kaip reikiant pakeisti savo nuomonę! „Kai sužinojau, kad vaikai nori pirkti sodybą, nuo šios idėjos juos atkalbinėjau. Man atrodė, kad laukia tikra vargo vakarienė… Tačiau dabar galvoju visiškai kitaip – labai džiaugiuosi, kad jie manęs nepaklausė. Šis jų projektas yra labai vykęs“, – sakys ji.

O ir pokyčių sodyboje su kiekviena diena vis daugiau. Šio sekmadienio laidoje žiūrovai kartu su visa Starkų šeima turės proga pamatyti, kaip netoli tvenkinio bus bandoma įrengti nedidelį paplūdimį. Dėl to Martynui netgi teks išsinuomoti ekskavatorių. Būtent čia ir prasidės visos įdomybės…

„Mane apėmė azartas – nuo pirmos akimirkos aš pasinėriau į šį procesą“, – sakys Martynas, o žiūrovai pamatys, su kokiais iššūkiais jam teks susidurti.

Savo ruožtu puikiais kulinariniais gebėjimais garsėjanti Kotryna, paraginta Martyno, pirmą kartą gyvenime gamins plovą.

„Turbūt tai pirmas kartas gyvenime, kai receptą sakau ne aš, bet Marčius. Sakė, kad visko reikia po kilogramą. Susipjaustome svogūnus, mėsą, susitarkuojame morkas, išplauname ryžius, įkaitiname aliejų, viską apkepiname ir viskas“, – pasakos ji, tačiau ar viskas tikrai bus taip paprasta, kaip nupasakojo Martynas?

Tiesa, pasirodo, kad būtent šį patiekalą būtų galima vadinti ir paties Martyno firminiu! „Kai mes susipažinome, Marčius iškart pasakė, kad moka gaminti vieną patiekalą – plovą. Ir aš vis laukiau… Man reikėjo net ištekėti! Žinoma, tas plovas buvo tik virti ryžiai, sumaišyti su vištienos kumpeliais ir daug pomidorų padažo. Bet tada jis man vis tiek buvo pats skaniausias plovas pasaulyje“, – su šypsena pasakos moteris.

Paragauti plovo atvyks net jo gamyba garsėjantis šeimos bičiulis Vytaras Radzevičius. Kaip jis įvertins Kotrynos paruoštą plovą? Su kokiais kitais iššūkiais susidurs Starkai? Visi atsakymai – jau šį vakarą.

Laida „Starkus stato“ – sekmadieniais, 17.20 val. per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: