TV3 nuotr.

K. Tiškevičius ir V. Mikaitis atskleidė, kokiais garsiais šalies krepšininkais būtų: „Labai perspektyvūs, bet yra, kaip yra“

Šį trečiadienį TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ išvysime du puikiai žinomus bičiulius – Vytautą Mikaitį ir Karolį Tiškevičių. Tiesa, juos sieja ne tik draugystė, bet ir darbas – jų sukurtas „vedėjai už pigiau“ projektas ne vieno lietuvio šventę pavertė nepamirštama. O kaip gimė idėja kartu vesti renginius, koks būtų jų atitikmuo krepšinio pasaulyje ir su kokiais žinomais šalies krepšininkais nesutaria, jie papasakos jau šį vakarą.

Kaip laidoje pasakos draugai, vesti renginius jie pradėjo dar gerokai iki televizijos. Viskas prasidėjo nuo noro ironiškai pažvelgti į tam tikrus dalykus. „Iš tiesų, žmonės ilgą laiką nė netikėjo, kad mes vedame renginius“, – prisimins Karolis.

Net ir dabar draugai renginius veda daugiau savo malonumui nei dėl uždarbio. „Finansiškai vesti renginius dviese yra nesąmonė. Bet niekada su niekuo nėra buvę taip smagu, kaip mums. Šio dueto pagrindinė varomoji jėga yra ta, kad mes, būdami kartu, kaifuojame. Mes darome sau tūsą, o kai smagu mums, gali būti, kad ir žmonėms visai gerai“, – juoksis K. Tiškevičius.

Laidoje Dijora Petrikonytė pripažins, kad šiuos vedėjus savo šventei rinktųsi tik tuomet, jei norėtų kuo greičiau išsiskirti. O ką apie tai galvoja Justinas Jankevičius? Visa tai – jau šį vakarą.

Kaip pasakos Vytautas, jų duete abu turi rolę. Karolis – pirmos dalies varomoji jėga, užvedanti visą publiką. O Vytautas darbo imasi tuomet, kai vakarėlio įkarštyje ima dingti gazas. „Vytas yra labai stiprus ant torto įnešimo, taip pat specializuojasi fejerverkų šovime ir puokštės metime“, – paaiškins K. Tiškevičius.

Tiek Karolis, tiek Vytautas neatsiejami ir nuo krepšinio, todėl laidos vedėjai domėsis – jei reikėtų savo duetą įvardinti kaip krepšininkus, kas jais taptų? „Vilmantas Dilys ir Dovydas Redikas. Labai perspektyvūs, bet yra, kaip yra“, – šypsosis duetas.

Vytautas nepraleis progos bičiuliai įkąsti, kad Karolis – labai geras tiltų degintojas. „Jeigu tu sakai, kaip tu galvoji, tai tu visada turėsi priešų. Neįmanoma kalbėti taip, kaip tau atrodo ir visiems patikti. Tai – neįmanoma“, – atšaus Karolis.

Ir nors tarp krepšininkų turi nemažai draugų, nesutarimų jiems išvengti taip pat nepavyksta. K. Tiškevičius laidoje išduos, su kokiu žinomu krepšininku, nepaisant to, kad laiko jį savo vaikystės flagmanu, nesutaria.

„Mes gyvename per trumpai, kad kas nors jaustųsi viršesnis už tave. Kad ir kokia situacija gyvenime bebūtų, aš gerbiu tave lygiai tiek, kiek tu mane, ir nustoju gerbti tą pačią akimirką, kai tu parodai nepagarbą man. Tai – varomoji mano jėga viskame kame. Garbės žodis, prisiekiu“, – tvirtins Karolis.

„Gero vakaro šou“ – trečiadieniais, 19.30 val. per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: