Ką jai padovanoti? Valentino dienos dovanų idėjos mylimajai

Valentino diena jau ne už kalnų. Greitai parduotuvių lentynos vėl bus nukrautos širdelės formų saldumynais, minkštais žaisliukais ir kitais raudonais niekučiais. Artėjant šiai dienai mes sukame galvas, kaip nustebinti savo mylimąsias. Vieni planuoja pasimatymus, kiti perka mielas dovanėles ir rengia staigmenas. Visgi kartais Valentino diena gali virsti tikru galvos skausmu. Išrinkti dovaną svarbiausiai gyvenimo moteriai gali būti itin sunki užduotis. Ką ji turi? Ko neturi? Apie ką svajoją, o į ką negali net pažiūrėti? – tokie ir panašūs klausimai sukasi daugelio vyrų galvose, tad kaip gi nustebinti savo mylimąją?

Renkant dovaną visuomet svarbu atkreipti dėmesį į žmogaus pomėgius ir gyvenimo būdą. Atsižvelgęs į tai, ką tavo išrinktoji mėgsta nustebinsi ją daug labiau, nei įsivaizduoji.

Aktyvaus gyvenimo entuziastei

Ji niekuomet nenustygsta vietoje? Nuolat keliauja į žygius, važinėja dviračiu ir leidžia laiką sporto klube? Tokiai moteriai patiks dovana, skatinanti fizinį aktyvumą (pvz.: treniruotėms skirta įranga). Taip pat neapsiriksi, jei savo mylimai sportininkei padovanosi naują stilingą gertuvę arba termo puodelį. Nori ją nustebinti dar labiau? Aktyvaus laisvalaikio gerbėjai mėgsta nuolat sekti ir gerinti savo rezultatus, tad ją tikrai pradžiugintų naujas išmanusis laikrodis arba apyrankė. Jei tokį prietaisą mergina jau turi, nustebink ją šauniu aksesuaru – nauju dirželiu.

Kino gerbėjai

Nei vienas penktadienio vakaras nepraeina be naujo filmo peržiūros? Skanūs užkandžiai, minkšta sofa ir tavo draugija – geriausias jos vakaro planas? Tuomet tikrai neprašausi, jei per šią Valentino dieną papildysi mylimosios kino kolekciją nauju filmu. Nori padovanoti jai ką nors įsimintinesnio? Be ko neįsivaizduojame gero filmo seanso? Žinoma, be spragėsių. Tad kodėl nepradžiuginus mylimosios nuosavu spragėsių gaminimo aparatu? O galbūt tavo išrinktoji jau kurį laiką svajoja atnaujinti savo vaizdo ar garso techniką, kad romantiški kino vakarai būtų dar geresni?

Pasimatymo idėja: pasinaudok projektoriumi ir nustebink savo išrinktąją nuosavu kino teatru tiesiog svetainėje. Romantiška vakarienė ir filmas, kas gali būti geriau?

Kulinarei

Ji nuolat sukasi virtuvėje? Kas dieną sugalvoja įdomių receptų ir nepaliauja stebinti tave savo kulinariniais sugebėjimais? Ši moteris jaučia aistrą gaminimui, tad ją tikrai pradžiugintų naujas modernus virtuvinis prietaisas. Galingas plakiklis, trintuvas ar kokteilinė – puiki dovana tavo virtuvės šefei. Tačiau neapsiribok vien virtuvine technika, Valentino dienos proga mylimąją gali nustebinti ir kitokia dovana. Galbūt ji svajoja apie inovatyvų maisto termometrą ar tobulai picai kepti skirtą picos akmenį? O gal jos virtuvės kolekcijai trūksta žaismingų sausainių formelių arba maisto dekoravimo įrankių?

Pasimatymo idėja: nustebink savo išrinktąją šaunia dovana ir romantišką Valentino dienos vakarienę ruoškite dviese. Kartu pagamintas maistas ir gera nuotaika praskaidrins jūsų vakarą, o mylimoji tikrai įvertins tavo pastangas.

Stiliaus ikonai

Ji visuomet stilinga ir pasitempusi, o praeidama gatve traukia visų žvilgsnius? Tokią moterį tikrai pradžiuginsi, padovanojęs jai grožį puoselėjančią dovaną. Galbūt ji eina iš proto dėl naujos kartos plaukų džiovintuvo ar inovatyvaus fotoepiliatoriaus? O gal svajoja apie išmanų veido valymo šepetėlį, kuris analizuoja odą ir teikia suasmenintas konsultacijas (taip, tokie prietaisai jau egzistuoja)? Jei tavo mylimoji mėgsta palepinti save, Valentino dienos proga dovanok jai šį malonumą.

Knygų mylėtojai

Ramus vakaras su knyga rankose, jos mėgstamiausia veikla? Atrodytų, šiai moteriai dovaną išrinkti yra neįtikėtinai lengva. Knyga – tobulas variantas, tačiau ar tikrai? Nusprendus padovanoti knygą susiduriame su daugybe papildomų klausimų, į kuriuos atsakyti ne visada lengva. Koks jos mėgstamiausias žanras, rašytojas ar leidykla. Kokias knygas ji jau turi, o kokias dar tik geidžia įsigyti? Jei nežinai atsakymų į šiuos klausimus, pirkti knygą gali būti labai rizikingas žingsnis. Tačiau nenusimink, savo knygų mylėtoją gali nustebinti dar geresne dovana – knygų skaitykle. Tai itin funkcionalus tradicinių knygų pakaitalas, leidžiantis laikyti viso pasaulio biblioteką savo rankose.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: