Ką padovanoti moteriai valentino dienos proga

Artėjant Šv. Valentino dienai daugelis vyrų pradeda sukti galvas – kuo gi nustebinti savo mylimąją? Žinoma, svarbiausia yra dėmesys, tačiau jei dėmesį lydės puikiai parinkta ir originali dovana – Valentino diena išties bus nepamirštama. Taigi, ką padovanoti tai vienintelei?

Dovanoti moteriai papuošalą yra tikrai tradicinis dalykas, tačiau jei kažkoks papuošalas – apyrankė ar pakabukas bus suasmeninti, tai taps neįkainojama ir vertinga dovana. Pagalvokite, ką norite pasakyti savo moteriai ir išgraviruokite papuošalą. Suasmeninti galima ne tik juvelyrinius dirbinius. Galite išsiuvinėti kažkokį žodį ar frazę ant šaliko, skaros ar kito aksesuaro, tereikia užsukti į artimiausią siuvyklą.

Dar viena puiki dovana – kvepalai. Jei nuspręsite dovanoti kvepalus, turite skirti pakankamai laiko išsiaiškinti kokie aromatai jūsų mylimai moteriai patinka. Pagalvokite, gal ji yra užsiminusi kokie kvapai jai patinka, o jei ne – tiesiog pauostykite jos turimų kvepalų kolekciją, ir netruksite suprasti: labiau ar mažiau saldūs, vaisiniai ar gėlių aromato.

Tikriausiai kiekvienas vyras pastebėjo, kiek daug dėmesio moterys skiria savo odos priežiūrai. Todėl kokybiški ir aromatingi kūno priežiūros rinkiniai gali būti puikus pasirinkimas.

Įgyvendikite filmuose matytą sceną – grįžusi namo ji įeina į miegamąjį, ant lovos randa subtiliai kaspinu perrištą dėžę, o joje – pritrenkiančią suknelę ir raštelį su žinia, kad metas į pasimatymą. Galit būti tikri, Jūsų moteris bus sužavėta ir nustebinta. 

Ko labiausiai trūksta kai yra nuolat skubama? Atsakymas – laiko sau. Ramios, jaukios ir atpalaiduojančios akimirkos. Poilsis viešbutyje ar SPA centre gali būti tikrai puiki Valentino dienos dovana. Palepinkite savo moterį nupirkdami jai kelialapį į viešbutį su SPA procedūromis. Tokia dovana ne tik sustiprins santykius, bet ir pagerins savijauta. Kas gali būti geriau už atpalaiduojančius masažus ir poilsį, kuomet niekur nereikia skubėti?

Gražiausi atsiminimai taip pat gali būti puiki dovana. Padovanokite nuostabių akimirkų prisiminimus, o juos geriausiai perduos gražiausių jūsų nuotraukų albumas ar įrėmintas nuotraukų koliažas.

Paruoškite gardžią vakarienę. Ne tik vyrus galima sužavėti su maistu. Paruoškite romantišką vakarienę savo mylimai moteriai. Pasistenkite originaliai pa serviruoti stalą, pamerkite gėlių, uždekite žvakes, pasirūpinkite puikiu namų aromatu ir pagaminkite gardaus maisto. Jūsų moteris bus tikrai sužavėta ir patenkinta.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: