Pixabay nuotr.

Kaimyninės šalys viena kitai padės atgaivinti turizmą: skatina atrasti Rygą ir Vilnių

Latvija – šalis, kurią nuo birželio 1-osios dienos bus galima aplankyti be jokių apribojimų. Šia proga viešbučių valdytoja „Apex Alliance Hotel Management“ pradeda dvišalę turizmo skatinimo iniciatyvą, kurios metu lietuvius kvies aplankyti Rygą, o latvius – Vilnių. Tokiu būdu bendrovė sieks padėti populiarinti bei atgaivinti ir turizmo sektoriuje dirbantį smulkųjį bei atsakingą verslą – restoranus, muziejus, pramogų parkus ir kita.

„Norėtume įkvėpti žmones keliauti, todėl dalijamės geromis idėjomis, ką naujo ir įdomaus galima aplankyti kaimyninėje šalyje. Taip visa „Apex“ grupė prisideda prie kelionės krypties populiarinimo ir pristato išsamią programą, ką galima būtų pamatyti nuvykus į Vilnių ir Rygą“, – teigia Gerhard Erasmus, „Apex Alliance Hotel Management“ generalinis direktorius, vadovaujantis „Hilton“, „Marriott“ ir kitų žymių prekės ženklų viešbučių valdymo grupei.

Skatins vietos turizmą

„Trip Advisor“ tyrimo duomenimis, būtent kelių dienų išvykos automobiliu į kaimynines šalis šiuo metu yra pačios populiariausios, o jų metu žmonės tikisi pamatyti naujų vietų ir objektų.Pasak G. Erasmus, tokios trumpos kelionės į netoliese esančias šalis ir vietos turizmas yra nauja kelionių mada, kurią turėtume priimti kaip galimybę atrasti tai, kas yra visai šalia. Aplankydami ir palaikydami kaimynus visi galime prisidėti ir prie greitesnio turizmo, pramogų ir maitinimo sektoriaus atsigavimo.

„Apex“ pirmieji inicijuoja tokį dvišalį turizmo skatinimo projektą, taip tikimės, kad Lietuva su Latvija taps pavyzdžiu ir kitoms šalims. Rekomenduosime mūsų svečiams įdomiausias lankytinas vietas abejose šalyse – restoranus, muziejus, pramogų parkus, teatrus ir ne tik. Rengdami Lietuvos ir Latvijos šalių pažinimo kampaniją ir lankytinų vietų pasiūlymus glaudžiai bendradarbiaujame su vietos turizmo, maitinimo ir pramogų verslo atstovais, kad galėtume ir jiems suteikti progą sugrįžti į aktyvų gyvenimą. Lygiai toks pats projektas kvies svečius ir į Lietuvą“, – teigia „Apex Alliance Hotel Management“ vadovas.

Viešbučiai vėl atvers duris

Rygoje „Hilton Garden Inn Riga Old Town“ viešbutis vėl atveria duris nuo birželio pirmosios, o Lietuvoje „Courtyard by Marriott Vilnius City Center“ ir „Hilton Garden Inn Vilnius City Centre“ atsidaro nuo birželio 5 dienos.

Besiruošdami atsidarymui, „Apex Alliance“ viešbučių grupės atstovai iš anksto parengė būtinųjų priemonių planą, užtikrinantį padidintą svečių ir darbuotojų saugumą. Specialios apsaugos priemonės, modernios dezinfekavimo procedūros, 72 valandų laiko tarpas tarp dviejų kambario svečių, galimybė pusryčiauti kambaryje, automatizuota savitarna ir kiti procesai viešbučius pavers viena saugiausių vietų mieste.

Žmonės jau pasiilgo kelionių

Kaip atskleidė naujausias „TripAdvisor“ keliautojų elgsenos tyrimas – žmonės jau pasiilgo kelionių ir norėtų keliauti ne vieni. Sušvelninus keliavimo apribojimus, net 80 proc. apklaustųjų teigia, kad mieliau keliautų su visa šeima ar antra puse – pasak tyrimo, o 59 proc. teigia, jog labiausiai norėtų aplankyti tokias vietas, kurios nėra turistų traukos centrai.

Tiesa, ilgas išvykas ir tolimųjų šalių lankymą turistai kol kas vertina atsargiai, net 61 proc. apklaustųjų teigia, kad mieliau rinktųsi ir saugiau jaustųsi trumpose 3-5 dienų kelionėse automobiliu. Būtent tokią kelionę šiuo metu galima susiorganizuoti į kaimyninę Latviją.

Kviečia iš naujo atrasti Latviją

Viešbučių valdymo kompanija „Apex Alliance“ ir viešbutis „Hilton“, įsikūręs Rygos senamiestčio širdyje, savo svečiams parengė visą sąrašą lankytinų vietų, įdomių veiklų ir kavinių bei restoranų, kuriuos verta aplankyti. 53 proc. „TripAdvisor“ apklaustųjų teigia, kad prieš kelionę labiau negu iki šiol ruošis planuodami kelionę ir lankytinas vietas. Todėl „Apex“ pasiūlė specializuotus maršrutus tiek keliaujantiems į Rygą su vaikais ir šeima, tiek su pora, tiek aktyvesnį laisvalaikį mėgstančiam jaunimui.

Keliaujantiems su šeima „Apex“ Rygoje rekomenduoja lankytinas vietas edukacijai ir linksmam laisvalaikio praleidimui. Įsimylėti Rygą iš naujo arba įsimylėti Rygoje įkvėps išskirtinės, nematytos pramogos, kurių Lietuvoje nerastume. Keliaujančius jaunus žmones paprastai domina netradicinės vietos, kuriose lankosi vietiniai gyventojai, o ne turistai.

Bendradarbiavo su turizmo organizacijomis

Kompanija „Apex Alliance Hotel Management“ Lietuvoje teikia viešbučių „Courtyard by Marriott Vilnius City Center“, „Hilton Garden Inn Vilnius City Centre“ ir „MOXY Kaunas Center“ valdymo paslaugas, taip pat valdo šio tinklo viešbučius Rumunijoje ir Latvijoje. Dvišalio turizmo skatinimo kampanijos metu bendrovė skatins vietinius, socialiai atsakingus smulkiuosius verslus – gidus, užsiėmimus, restoranus, naujus muziejus ir kitas veiklas. Dvišalio turizmo skatinimo programa buvo sudaryta su kompanijos „3K management” pagalba, bendradarbiaujant su „Live Riga“ ir „Go Vilnius“.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: