Kaip Antanas Guoga iš Gintaro Einikio išlošė „Rolexą“

Kai Ramūnas Karbauskis pasitraukė iš Seimo, Antanas Guoda tapo turtingiausiu Lietuvos seimūnu, jo turtas vertinamas 85 milijonai eurų. A. Guoga milijonus susikrovė kortuodamas ir investuodamas, jis augo Australijoje, ten ir pradėjo savo karjerą.

Būdamas dar jaunuolis, A. Guoga svajojo apie pažintį su Lietuvos krepšininkais, ypač žalgiriečiais. Todėl nepriklausomybės pradžioje juos pasikvietė į Australiją. Tuomet dar ne milijonieriams krepšininkams Antanas suorganizavo dienpinigius. Tačiau dienpinigius, kuriuos davė žalgiriečiams, Guoga vėliau iš jų išlošė prie pokerio stalo. Ne tik dienpinigius. Iš Gintaro Einikio Antanas išlošė A. Sabonio dovanotą „Rolexą“.

„Gintaras Einikis buvo tas, kuris labai labai norėdavo žaisti. Toks žmogus su azartu, tikiuosi, jam viskas gerai sekasi. Tai buvo auksinis olimpinis laikrodis, kurį A. Sabonis visiems nupirko po Barselonos olimpinių žaidynių. Bet atidaviau, nes man buvo gaila. Nors reikėjo pasilikti, nes, man atrodo, paskui vis tiek kažkur pridavė. Būčiau bent turėjęs gerą prisiminimą“, – LNK laidoje KK2 šį pirmadienio vakarą, 19.30 val., pasakos A. Guoga.

Dar gyvendamas Australijoje Antanas Guoga buvo tapęs Lietuvos krepšinio žvaigždės Rimo Kurtinaičio vadybininku. Antanas Australijoje surado komandą, su Kurtinaičiu sutarė dėl algos, Kurtinaitis atskrido, bet sutarto dydžio algos negavo.

„Pažadėjau daugiau, negu klubas davė, čia faktas. Tikėjausi, kad žaidėjas dar uždirbs iš reklamų ir pan. Bet paskui pats sumokėjau. Tai buvo skausminga, aišku, tų pinigų neturėjau, teko padirbėti, paplušėti, kad atiduočiau. Buvo gera patirtis, mes su Kurčiu ir kazino žaidėm, turėjom gražių vakarų, prasmingų“, – prisiminimais dalijosi A. Guoga.   

Seimo nariui visuomet patiko krepšinis. 2010 metais Lietuvos rinktinėje atsisakė žaisti ryškiausios žvaigždės, rinktinė nepateko į pasaulio čempionatą Turkijoje. Tada į pagalbą atėjo Antanas ir jo verslininkai draugai, už beveik du milijonus litų Lietuvos krepšinio rinktinei nupirkę taip vadinamą wild card, teisę žaisti čempionate.

Lietuva tąkart pateikė didžiulę staigmeną ir pasaulio čempionate užėmė trečią vietą. Antanas iškėlė balių. Tačiau sklando kalbos, kad atėjus metui apmokėti baliaus sąskaitą, Guoga dingo ir piniginę teko išsitraukti A. Saboniui.  

„Tai tikrai yra mitas, sukurtas kažkieno. Kodėl reiktų nenorėti už maistą sumokėti? Aš visada moku. Bet ką čia ginčijuosi, reikia pasakyt, kas tai pasakė. Jeigu Sabonis taip pasakė, tai aš negaliu nieko sakyti“, – mįslingai kalbėjo Guoga.

Visas interviu su Antanu Guoga apie krepšinį, pinigus, naują gyvenimo būdą ir paliktą Australiją – šį pirmadienio vakarą, 19.30 val., LNK laidoje KK2.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: