Kaip galime prisidėti prie paramos Ukrainai?

Panevėžio miesto savivaldybė kviečia miestiečius jungtis prie Nacionalinio savanorių pagalbos koordinavimo centro bei „Blue/Yellow“ organizacijos iniciatyvų, skirtų pagelbėti ukrainiečiams.

Nacionalinio savanorių pagalbos koordinavimo centro vykdoma iniciatyva „Stiprūs kartu“ kviečia gyventojus padėti į Lietuvą atvykstantiems karo pabėgėliams. Panevėžiečiai, turintys laisvą butą, namą ar kambarį, kviečiami užpildyti anketą ir suteikti būstą nuo karo bėgantiems ukrainiečiams. Anketą rasite ČIA.

Paramą Ukrainos ginkluotosioms pajėgoms ir savanoriams, kovojantiems su agresoriais iš Rusijos ir Baltarusijos galite teikti per nevyriausybinę organizaciją „Blue/Yellow“. Jų duomenimis, vien per vakar dieną paaukota apie 2 mln. Eur. Informaciją apie pagalbos būdus rasite ČIA.

Dar penkios nevyriausybinės organizacijos – Lietuvos Raudonasis Kryžius, „Maisto bankas“, Lietuvos Caritas, Maltiečiai ir „Gelbėkit vaikus“ – vienijasi su iniciatyva „Stiprūs kartu“, teikiant pagalbą ukrainiečiams, bėgantiems į Lietuvą nuo karo Ukrainoje. Nevyriausybinės organizacijos renka žmonių paramą tam, kad būtų galima užtikrinti pagrindinius ir svarbiausius ukrainiečių poreikius. Aukoti galima skambinant trumpuoju numeriu 1485, auka – 5 Eur arba aukok.lt platformoje „Mūsų rankos ir širdys – Ukrainai“.

Palaikykime ir būkime drauge su Ukraina!

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: