Prieš ir Po pokyčių (TV3 nuotr.)

Kaip karalius ir karalienė: pamatykite „X faktoriaus“ žvaigždės ir jos mylimojo įvaizdį mokyklos išleistuvių šventei

Kiekvienam abiturientui išleistuvių puota tampa viena iš svarbiausių gyvenimo švenčių – būtent tokia jau visai netrukus laukia ir paskutiniojo sezono „X faktoriaus“ žvaigždės Lukrecijos Vasiliauskaitės bei jos mylimojo Jorio. Abu jie svajoja apie profesionalų pagalbą, tad nusprendė kreiptis į TV3 laidos „Spintos šou su Vinted“ stilistę Agnę Gilytę, o prieš tai vienas kitam atliko spintos reviziją – peržiūrėjo visus turimus ir ne visuomet nešiojamus drabužius. O atsisveikinti su jais tikrai nebuvo lengva – net jei padeda antroji pusė…

Vis dėlto galiausiai sutarę, ką parduoti, o ką – dar pasilikti, abu jie savo spintose atlaisvino nemažai vietos. Per savaitę už savo jau nebenešiojamus drabužius Joris uždirbo 45 eurus, o Lukai pavyko surikti 70 eurų.

O štai susitikimo su mados eksperte A. Gilyte metu, tiek Lukrecija, tiek ir Joris išgirdo nemažai vertingų patarimų.

Prieš pokyčius (TV3 nuotr.)

Stilistė neslėpė – kadangi Lukrecija yra scenos žmogus, tai matyti ir iš jos spintos. Su tuo sutiko ir Lukrecija, kuri stilistei išsakė savo nerimą, jog dažnai persistengia – ar panašus scenarijus nenutiks ir per išleistuves?

A.Gilytė netrukus ją nuramino: „Manau, kad reikia puoštis – kiek progų per gyvenimą iš tiesų pasitaiko pasipuošti? Išleistuvės, vestuvės ir viskas!“ – sakė ji ir abi moterys ėmėsi ieškoti puikiai derančių aksesuarų prie dainininkės jau turimos puikios suknelės.

O štai A. Gilytės pokalbis su Joriu buvo ypatingai atviras – stilistė netgi paklausė, ar, jo manymu, prie tokios moters kaip Lukrecija, išsiskirti yra lengva? „Dėl to tikrai tenka įdėti daug pastangų – visko prisigalvoju, kad visos akys nekryptų vien tik į Lukreciją“, – juokėsi Joris, o Agnė patarė, kad prie įspūdingai atrodančios merginos vaikinas visuomet turėtų atrodyti lygiai taip pat pasitempęs.

Taip pat stilistė atkreipė dėmesį ir į Jorio figūrą bei dalijosi patarimais, kokį smokingą turėtų rinktis visi aukšti ir liekni vaikinai. Tačiau labiausiai abu jie nudžiugo dėl gausaus kostiumų pasirinkimo „Vinted“ programėlėje. Pasirodo, kad čia jų galima rasti ir už tikrai prieinamą kainą – nuo 50 iki 100 eurų.

Tiek Joris, tiek ir Lukrecija savo įvaizdžiais liko be galo patenkinti ir vieningai sutarė, kad dabar išties jaus vienu galvos skausmu mažiau. „Taip atrodantys jau tikrai esame pasiruošę išleistuvėms. Būsime išleistuvių karalius ir karalienė!“ – juokėsi Lukrecija.

„Spintos šou su Vinted“ – šeštadieniais, 18 val. per TV3!

Po pokyčių (TV3 nuotr.)


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: