freepik.com nuotr.

Kaip pasirinkti dviračio stovą kieme?

Dviračių stovai yra puikus pasirinkimas norint, kad dviračiai turėtų savo vietą ir būtų tvarkingai laikomi, net jei tada kai jie dažnai naudojami. Yra nemažai pasirinkimų, kaip galima laikyti dviračius kieme, tad paanalizuokime kelis. Į žemę montuojami laikikliai yra saugiausias būdas pritvirtinti dviračių laikiklį. Dviračių stovo pagrindo plieniniai vamzdeliai yra vertikaliai įterpti 10 colių į žemę ir yra stabilizuojami 3/8 colių statmenu inkaro kaiščiu.

Kada turėčiau pasirinkti į žemę montuojamą laikiklį?

Į žemę montuojami laikikliai yra naudingiausi, jei ieškote nuolatinės dalies su maksimalia apsauga nuo vagysčių ir vandalizmo. Pasirenkami skiedinio dangteliai: Galima užsisakyti pasirenkamus skiedinio dangčius su dviračių laikikliais su apvaliais vamzdeliais, kad paslėptų įterpimo į paviršių tašką, apsaugotų nuo vagystės ir pagerintų išvaizdą. Tokiu atveju kieme laikomi dviračiai atrodys estetiškai ir tvarkingai.

Kada turėčiau paviršiaus laikiklį?

Paviršiniai tvirtinimai pritvirtina dviračių stovo pagrindo flanšus ant esamo betono, naudodami 9/16 colių varžtus. Flanšai yra apvalūs, kvadratiniai arba stačiakampiai, atsižvelgiant į dviračio stovo stilių. Paviršiaus laikikliai yra stabilūs, tačiau juos taip pat galima nuimti ir vėl sumontuoti perkelti dviračių stovą. Paviršiaus montavimas yra naudingiausias, jei jau turite betoninę plokštę arba ieškote stabilios dalies, bet yra galimybė perkelti. Banguoti dviračių stovai yra tradiciniai, pagrindiniai ir lengvai naudojami. Tinklelio dizainas idealiai tinka didelės apimties dviračių parkavimui. Šie kompaktiški dviračių laikikliai rekomenduojami tik trumpalaikei dviračių stovėjimo vietai.

Inovatyvūs stovai

Nauji tradicinių dviračių laikiklių variantai suteikia papildomo saugumo ir modernumo bet kokiai aplinkai.

Renkantis dviračio stovą savo kieme atsižvelkite į tokius veiksnius kaip kaina, medžiaga, spalva, dizainas. Kaina yra pagrindas atskaitos taškas, kuris nulems ar platus jūs pasirinkimo spektras ar ne. Tad nuspręskite kokį biudžetą ketinate ar galite skirti dviračio stovui. Taip pat pagalvokite kiek dviračių jame laikysite, tai labai svarbu, kadangi investuoti į didelį stovą, kurio jūs pilnai nenaudosite neverta. Kaip  pavyzdys jei namuose naudojatės keturiais dviračiai, tokiu atveju ir pirkite stovą kuris turi keturias vietas dviračiams laikyti. Stovo dizainas priklauso nuo jūsų skonio, jų yra įvairių, tad tinkamiausias būtų tas kurį pasirinksite priderinę prie savo namo stiliaus. Tad jeigu jūsų namas modernus, laikiklį žiūrėkite modernaus stiliaus.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: