Autorių nuotr.

Kaip prižiūrėti odinę piniginę, kad ji tarnautų ilgai?

Kad piniginė tarnautų ilgiau odos priežiūra yra labai svarbi ir reikalinga, kaip ir bet kokiam odiniam gaminiui. Kalbant apie pinigines, jokia kita medžiaga negali konkuruoti su odos kokybe, elastingumu ir kietumu. Gyvūnų oda vystėsi per milijonus metų, kad apsaugotų juos nuo visų rūšių atšiaurių aplinkos veiksnių, įskaitant kitų gyvūnų ir vabzdžių įkandimus, krūmų ir akmenų įbrėžimus ir kt.

Kai ta pati oda apdorojama raugyklose ir išsaugomos tos pačios savybės , galite tikėtis, kad oda tarnaus tikrai ilgai. Taigi, kiek laiko gali tarnauti odinė piniginė? Odinė piniginė, pagaminta iš pilno grūdėtumo arba aukščiausios kokybės odos, gali tarnauti net 10 metų. Jei jis pagamintas iš žemesnės kokybės natūralios odos, jis vis tiek gali tarnauti iki 3 metų.

Priklausomai nuo to, kaip rūpinatės savo pinigine, galite pailginti arba sutrumpinti jos tarnavimo laiką. Daug kas priklauso nuo to, kaip rūpinatės savo odine pinigine. Kaip ir bet kuris kitas dalykas kasdieniame gyvenime, jūsų piniginė kasdien susiduria su daugybe žalingų scenarijų. Jis sušlampa; yra veikiamas tiesioginių saulės spindulių, gali išsitempti, jei ilgą laiką bus perkrautas, susibraižyti ar įpjauti aštrių daiktų kišenėje ir pan. Kad jūsų odinė piniginė liktų su jumis ilgą laiką, turite ja pasirūpinti. Odines pinigines turite valyti. Galite tai daryti su vandeniu ar specialiomis priemonėmis, tačiau valymas tikrai yra reikalingas.  Kas gali sugadinti odinę piniginę ar sutrumpinti jos tarnavimo laiką?

Oda yra labai universali medžiaga, kuri gali atlaikyti griežtą naudojimą labai ilgą laiką. Dėl to ji yra geras pasirinkimas daugeliui daiktų, tokių kaip piniginės, rankinės, diržai, batai ir odiniai drabužiai. Tačiau, kaip ir visų daiktų, nemažai dalykų gali sutrumpinti jo tarnavimo laiką.

Vanduo. Jei sakysite, kad vanduo yra odos achilo kulnas, neklysite. Vanduo gali per trumpą laiką sunaikinti labai geros kokybės odą. Tiesioginės saulės šviesa šiluma. Tiesioginiai saulės spinduliai ir šiluma turi tokį patį poveikį kaip vanduo. Jis išdžiovina pluošte esančius natūralius aliejus, o susidariusi odinė piniginė tampa kieta ir skilinėja. Kad geriausiai prižiūrėtumėte savo piniginę, niekada nelaikykite jos stiprioje saulės šviesoje ir ilgą laiką karštyje.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: