Įmonės „Agrava“ nuotr.

Kalėdines dovanas jau spausdina 3D spausdintuvais

Per Kalėdas savo artimuosius, draugus, kolegas norisi nudžiuginti kuo įdomesnėmis dovanomis, o jų kūrėjai skuba atliepti tokius poreikius. Įmonės „Agrava“ atstovai pristatė naujovę – norimą dovaną galima atspausdinti 3D spausdintuvu.

Galima sukurti bet ką

Prekybos miestelyje „Urmas“ įsikūrusios išskirtinių dovanų parduotuvės „Agrava“ direktorius Audrius Vasiliauskas sako, kad daug darbo reikalauja sukurti spausdinamo daikto projektą. Tačiau tai padarius darbas einasi greitai.

„Yra galimybė klientams užsisakyti ir vardines, vienetines dovanas – įgyvendinti įvairius sumanymus spausdinant galimybės yra tikrai labai plačios. Kita vertus, mes ir patys 3D spausdintuvu gaminame dovanas, kurias galima įsigyti jau paruoštas. Pradėjome nuo taupyklių su įvairiais proginiais užrašais“, – pasakojo pašnekovas.

Įdomu, kad atspausdinti daiktai gali būti įvairių spalvų arba atrodyti kaip kokybiška medienos, vario, šilko ir kitų medžiagų imitacija.

„Agravos“ asortimente – ir tūkstančiai įvairių kitokių dovanų pasiūlymų iš kurių šiuo metu, aišku, aktualiausi – Kalėdiniai. Dauguma jų – su įvairiais šmaikščiais užrašais, tačiau kartu ir praktiškos dovanos: nuo Kalėdinių kojinių iki žaisliukų eglutei su specialiais palinkėjimais.

„Pastaruoju metu labai populiarios arbatos ar prieskoniai pailguose stikliniuose „mėgintuvėliuose“, sudėtuose į specialias dėžutes“, – pasakojo A. Vasiliauskas.

Mėgaujasi šmaikščiais užrašais

Prekybos miestelyje įsikūrusios parduotuvės „Įdomi dovana“ savininkė Aušra sako, kad prieš Kalėdas ypač populiarūs bliuzonai, marškinėliai su įvairiais užrašais. Dažniausiai žmonės patys sugalvoja ką užrašyti, dažnai tai susiję šeimoje ar tarp artimų draugų žinomais dalykais: charakterio savybėmis, juokingomis istorijomis ir panašiai.

„Dabar labai populiarus tarp paauglių užrašas – „Tuoj…“. Taip jie pasijuokia iš savo polinkio nuolat atidėlioti įvairius darbus“, – pastebėjo pašnekovė.

Kita populiari tema – susiję su Kalėdomis vaizdai ar užrašai. Net ir kūdikiai gauna dovanų šliaužtinukus su įvairiais užrašais, pavyzdžiui, „Mano pirmosios Kalėdos“. Neretai specialiai papuoštus drabužius užsako ir įmonės kalėdiniams vakarėliams.

„Mūsų tokia ir yra misija – kad žmonės patys galėtų išreikšti save, pasigaminti dovaną, kuri jiems yra priimtiniausia, o kartu, kad ji būtų ir praktiška. juk tą bliuzoną galima puikiai nešioti beveik ištisus metus“, – sakė parduotuvės atstovė.

Kalėdiniams rankdarbiams – milžiniškas karoliukų pasirinkimas

Mėgstantys padaryti dovanas savo rankomis traukia į Veriame.lt parduotuvę, kur jų laukia milžiniškas pasirinkimas medžiagų, skirtų gaminti papuošalams pasirinkimas. Iš čia parduodamų įvairiausių karoliukų, kristalų, gaminamos apyrankės, karoliai, auskarai ir kitokie aksesuarai.

„Prie Kalėdas pas mus ateina ir tie, kurie gamina dovanas, ir tie, kurie dovanoja medžiagas tiems, kurie gamina. Pavyzdžiui, tarp vaikų beprotiškai populiarūs įvairiaspalviai mažyčiai polimerinio molio diskeliai, iš kurių dažniausiai veria apyrankes. Tai puikūs užsiėmimas vaikams, skatinantis kūrybiškumą“, – sakė parduotuvės vadovas Remigijus.

Prieš šventes labai populiarūs ir kokybiški austriški „Primera“ kristalai, kuriais puošia drabužius, naudoja auskarų ar pakabukų gamybai. Dar pastaruoju metu labai populiarus japoniškas „Miyuki“ biseris – smulkučiai stiklo karoliukai.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: