G. Lukoševičiaus nuotr.

Kalėdinis siaurukas veža džiaugsmą, šviesą ir viltį

Visą gruodžio mėnesį iki kitų metų sausio 6 d. iš Anykščių ir Panevėžio kursuoja „Kalėdinis siaurukas“, kuris kviečia didelius ir mažus švytinčiu siauruku keliauti pas Kalėdų senelį į Anykščių rajone Surdegio siaurojo geležinkelio stotyje įkurtą Kalėdų miestelį.

„Pirmiausia noriu padėkoti visiems Siauruko keleiviams ir lankytojams kartu keliavusiems ir buvusiems kartu 2023 metais. Šv. Kalėdos – tai laikas susiburti šeimoms, draugams ar kolegoms. Šiais metais jau trečią sezoną organizuojame šventines Kalėdines keliones, veždami džiaugsmą ir dalindamiesi gera Kalėdine nuotaika. Švenčių proga linkime, kad Šv. Kalėdų šiluma paliestų jūsų širdis, o gyvenimui suteiktų naujų, nuostabių spalvų“, – sako VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ direktorius dr. Darius Liutikas.

Siauruku pas Kalėdų senelį galima keliauti iš Anykščių ir Panevėžio siaurojo geležinkelio stočių. Kelionės dalyviai keliauja kartu su linksmaisiais nykštukais, kurie padeda parašyti Kalėdų seneliui laišką, o viktorinos metu pasakoja visą tiesą apie Kalėdas.

Nuvykę į Kalėdinį miestelį keleiviai persikelia į švytinčias kalėdines erdves kuriose įsikūręs Kalėdų senelis su dovanomis, žaidimais ir linksmybėmis. Kelionės dalyvių laukia Kalėdų žaisliuko dirbtuvės, magiškai švytintis kupolas, pakhauzas virtęs karštų gėrimų erdve ir pirmą kartą Lietuvoje sukurtas kalėdinių eglučių labirintas. Vaišindamiesi  karštu gėrimu visi žiūrime linksmą filmuką apie Kalėdas. Kelionės metu visų laukia siurprizai bei įsimintinas laikas tiek vaikams, tiek suaugusiems.

Kelionės pas Kalėdų senelį numatytos kasdien, išskyrus Šv. Kalėdų dieną, o Naujųjų metų pirmąją dieną tik po pietų. Organizatoriai perspėja, kad bilietų kiekis ribotas, tad kviečia nepavėluoti įsigyti kelionės bilietų.

Daugiau informacijos bei elektroninius bilietus galima įsigyti interneto svetainėje www.siaurukas.eu.

VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: