Kklietkabelis.lt nuotr.

Kalnapilio arenoje vyks kasmetinis Raimundo Sargūno vardo taurės turnyras

Panevėžyje, Kalnapilio arenoje rugsėjo 10-11 dienomis įvyks kasmetinis Raimundo Sargūno vardo taurės turnyras.

Kartu su Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ krepšininkai turnyre varžysis Lietuvos vicečempionas Vilniaus „Rytas“, Estijos lygoje antrą vietą, o jungtinėje Latvijos-Estijos lygoje trečią vietą užėmęs Tartu „Ulikool“ klubas ir Estijos pirmenybėse trečią vietą iškovojusi Pernu „Parnu Sadam“ ekipa.

Turnyro tvarkaraštis:

Įsigyti bilietus į atskiras turnyro dienas arba bendrą dviejų dienų bilietą jau galima TicketMarket.lt, bilietus Kalnapilio arenos kasoje įsigyti bus galima rugsėjo 5 ir 7 d. nuo 16 iki 19 val. bei rugsėjo 10 ir 11 d. nuo 13.30 val. iki antrųjų dienos rungtynių ilgosios pertraukos.

2023-24 m. sezono narystės galioja į visas ketverias Sargūno taurės rungtynes. Rugsėjo 11 d. – paskutinė galimybė įsigyti 2023-24 m. sezono „7bet-Lietkabelio“ narystę, vėliau prekyba bus sustabdyta.

Raimundas Sargūnas – legendinė Panevėžio krepšinio asmenybė, buvęs ilgametis treneris, dirbęs su tokiais garsiais vardais kaip Arvydas Sabonis, Šarūnas Marčiulionis, Jonas Kazlauskas ar Gintaras Einikis. Sargūnas taip pat dirbo Olimpinę bronzą iškovojusios 1992 m. Lietuvos rinktinės trenerių štabe. Jo vardo turnyras pirmą kartą surengtas 2000 m.

Kklietkabelis.lt


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: