Kalvarijos pasieniečiai sulaikė ką tik Vokietijoje pavogtą visureigį „Land Rover“

Kalvarijos pasieniečiai sulaikė 2018 m. pagamintą visureigį „Land Rover Range Rover“, kurio, kaip, įtariama, vogto paiešką išvakarėse paskelbė Vokietija. Ant automobilio buvo prikabinti kitai transporto priemonei išduoti Nyderlandų numeriai.

Kelio minutės po vidurnakčio iš antradienio į trečiadienį VSAT Varėnos pasienio rinktinės Kalvarijos pasienio užkardos pareigūnai Lazdijų rajono Akmenių kaimo ribose, kelyje Seinai – Lazdijai, stabdė ką tik iš Lenkijos įvažiavusį automobilį „Land Rover Range Rover“. Ant jo buvo Nyderlandų numeriai.

Visureigio veiruotojas nepakluso šalikelėje prie žymėto tarnybinio visureigio buvusių uniformuotų pasieniečių reikalavimui, pravažiavo pro juos ir didindamas greitį nulėkė link Lazdijų. VSAT pareigūnai šoko į savo mašiną ir bėglį nusivijo.

Pasieniečiai „Land Rover Range Rover“ paliktą likimo valiai rado vienoje degalinėje, esančioje maždaug už kilometro nuo stabdymo vietos. Vairuotojas, manoma, pabūgo toliau sprukti nuo pasieniečių. Metęs visureigį ir pasinaudodamas tamsa jis, matyt, pasišalino į netoliese esančią miškingą vietovę.

Kalvarijos pasieniečiai nustatė, kad šio 2018 m. laidos automobilio kaip, įtariama, vogto paiešką antradienį paskelbė Vokietijos teisėsauga.

Ant „Land Rover Range Rover“ neteisėtai pritvirtinti Nyderlandų numeriai, kaip išsiaiškino VSAT pareigūnai, nėra ieškomi. Gali būti, kad jų savininkas dingusių numerių nepasigedo arba dėl kažkokių priežasčių dėl to nėra kreipęsis į teisėsaugą.

VSAT Varėnos pasienio rinktinėje dėl nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo ar realizavimo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Automobilis saugomas Kalvarijos pasienio užkardoje.

Automobilių, kurie, įtariama, buvo vogti, pernai VSAT sulaikė 51,1 proc. daugiau nei 2018 m., atitinkamai 136 ir 90.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: