Kam savo vyro pavydi Džordana Butkutė?

Karantino keliamus nepatogumus ir visą šį nelengvą metą kur kas lengviau išgyventi tiems, kurie šalia savęs turi mylimą žmogų – tikrą draugą. Toks atlikėjai Džordanai Butkutei yra jos vyras Elegijus, žmogus, pakeitęs visą jos pasaulį. Šį sekmadienį TV3 laidos „Pasaulis pagal moteris“ žiūrovų lauks itin atviro pokalbio su Džordana Butkute – Strasevičiene tęsinys, tad visi, neabejingi tikroms meilės istorijoms, turėtų neatsitraukti nuo televizijos ekrano.  

Džordana papasakos apie didžiausią savo gyvenimo meilę – vyrą Elegijų – ir atskleis, kodėl ji kartais jo pavydi, kas yra ta antroji vyro aistra, su kuria dėl vyro dėmesio varžosi atlikėja?

Pandemija – pamoka mums

Anot Džordanos, pandemija į mūsų kasdienybę atkeliavo ne atsitiktinai, tai – tarsi savotiška pamoka, mokanti atsigręžti į tikrąsias vertybes, stabtelėti ir vėl imti vertinti žmogiškumą bei šiltą tarpusavio ryšį. „Dievas tikrai neapsikentė. Jeigu aš būčiau dievas – būčiau neapsikentus taip, kad žiauriau pasielgčiau“, – neslepia jausmų atlikėja. „Aš būčiau rūstesnė“.

Laidos vedėja Kristina Rimienė pridurs, kad iš vienos pusės tai tragedija, iš kitos – dovana, šiai minčiai pritars ir jos pašnekovė, raginanti susimąstyti ir pradėti gyventi kitaip – būti geresniais.

„Taip, nieko nepaliko be namų, rankų, be akių, esame sveiki, gyvi, tik turėkime kantrybės ir susimąstykime, pradėkime gyventi kitaip, būkime geresni, žmogiškesni. Dievas ne tokius mus sukūrė ne tokius mus norėjo matyti“, – mano Džordana, dėkojanti likimui už tai, kad šalia jos – mylimas Eligijus, o judviejų meilės neužgesins jokia pandemija.

Saugoti, mylėti, rūpintis

Prieš beveik dešimt metų Elegijus pažadėjo mylėti, saugoti ir visada rūpintis Džordana. Jis tebetesi pažadą ir būna šalia tiek sunkiausiomis, tiek džiaugsmingiausiomis gyvenimo akimirkomis.

Moteris be galo didžiuojasi savo vyru, visada randančiu išeitį iš sunkiausių situacijų. „Mes krizės laikotarpiu sugebėjome išvažiuoti ir užsidirbti pinigų, susirinkti grupę, paruošti programą, o 2012 metais dar ir iškelti vestuves, kokių norėjome“.

Dirbdami kartu jie pasiekia puikiausių rezultatų – orientuojasi į kokybę, kad ir kiek tai kainuotų, todėl rezultatai visada džiugina gerbėjus. Elegijus suorganizavo ir Džordanos naujausio albumo „Labirintas“ pristatymo koncertą-filmą. Šį išskirtinį filmą-koncertą TV3 žiūrovai galės pamatyti jau šeštadienio vakare.

Už viską, ką turi dabar, atlikėja dėkinga savo vyrui – ne paslaptis, kad jis buvo tas postūmis, paskatinęs atsisakyti alkoholio ir padėjęs it feniksui pakilti iš pelenų.

Paprasti stebuklai

Elegijui Džordana gražiausia nesidažiusi, tačiau ji taip mėgsta puoštis, kad net būdama namie sugeba persirengti po kelis sykius per dieną, tad vyro akis džiugina kasdien. Moteris atskleis ir daugiau sėkmingos santuokos paslapčių, kurios, nors ir atrodo paprastos, padeda porai.

Jau šį sekmadienį laidoje „Pasaulis pagal moteris“ paaiškės, kas padeda porai nesipykti ir kas gi yra ta konkurentė, atimanti iš jos mylimojo dėmesį. Nepaisant to, pora iki šiol įsimylėjusi ir atsidavusi vienas kitam, juk meilė, kad ir kaip banaliai beskambėtų, yra svarbiausias santuokos ingredientas.

Gėlėmis pražystančios šakos

Meilė gali gimti pačiose buitiškiausiose situacijose – gatvėje, svečiuose ar, kaip Džordanos ir Elegijaus – taksi automobilyje. Taip pat gali gimti ir grožis – tereikia apsidairyti, pasitelkti fantaziją ir imti kurti. Būtent taip pasielgs laidos vedėja, floristikos dizainerė K. Rimienė, rubrikoje „Floristinis desertas“ sukursianti originalią floristinę kompoziciją.

Turite žemą indą, netinkantį vazai? Tai – puikus pagrindas floristinei kompozicijai. Floristikos dizainerė K. Rimienė pademonstruos, kaip neaukštoje vazoje galima sukurti pakankamai didelę floristinę kompoziciją. Panaudojant sausas šakeles, kurios sutvirtintos vielute tampa ir kompozicijos konstrukcija, galima ištęsti komponuojamas gėles gerokai už vazos kontūrų. Tokiu būdu, panaudojus vos keletą žiedų bei žalumos, gauti išraiškingą ir originalią stalo puošmeną, o medžio šakos, pražydusios gėlėmis, nustebins ir išrankiausią estetą.

 „Pasaulis pagal moteris“ – sekmadieniais 10 val. per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: