Kandidatas į Panevėžio miesto merus – Deividas Labanavičius (Asm. archyvo nuotr.).

Kandidatas į merus Panevėžyje pasigenda žmogiškojo faktoriaus

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos taryba, kurią sudaro skyrių pirmininkai, Seimo nariai ir savivaldybių merai, vienbalsiai sąjungos kandidatu į Panevėžio miesto merus patvirtino Panevėžio Vakarinėje rinkimų apygardoje į Seimą išrinktą, buvusį Panevėžio miesto vicemerą, 37 metų Deividą Labanavičių.

D.Labanavičius neslėpė, kad toks partijos kolegų sprendimas nebuvo visiškai netikėtas.

„Partijos kolegos žinojo, kad aš dirbau Panevėžio miesto vicemeru, ne kartą Seime esu pasakęs, kad norint labiau padėti žmonėms norėčiau būti arčiau jų. Ir dabar matau, kad į mano biurą Panevėžyje daugiausiai ateina žmonių, kuriems rūpi su savivalda susiję klausimai, kurie vietoje neišgirstami, o Vilniuje daugiau gvildenami nacionaliniai klausimai. Manau, kad būdamas Panevėžyje savo kraštiečiams galėčiau daugiau padėti”,- sakė D.Labanavičius.

Pasiteiravus, ko miestui trūksta, kaip ir kur jis turėtų keistis, „valstiečių” kandidatas į Panevėžio miesto merus sakė, jog negalima nepastebėti, kad Panevėžys gražėja, puoselėjami aikštės, parkai, tačiau visi žino, kad tai daroma gavus milžiniškus Europos Sąjungos pinigus, tačiau negalima nepastebėti ir miesto gėda tapusios autobusų stoties.

„Suprantu niuansus dėl statybinių medžiagų brangimo, tačiau toks laiko tempimas yra nebesuprantamas ir sunku beatrasti tam paaiškinimų”, – sakė D.Labanavičius.

Antra didžiausia miesto problema politikas nurodė automobilių parkavimą ir patikino turintis idėjų kaip tą padėtį pagerinti.

„Trečia problema lieka švietimas ir normalios aukštosios mokyklos nebuvimas. Turime KTU padalinį, tačiau jame pasirinkimas labai menkas, todėl po gimnazijos baigimo jaunimas išvažiuoja į Vilnių, Kauną ar užsienį, nebegrįžta, o kažkur išsibarsto. Norint, kad jaunimas liktų ir kurtųsi Panevėžyje reikia jam sudaryti sąlygas likti ir mokytis”,- akcentavo D.Labanavičius.

Kandidatas į merus kalbas apie „valstiečių” skilimą paneigė ir patikino, kad Panevėžio miesto skyriaus nepaliko nė vienas narys ir jis yra kaip niekada vieningas.

„Tai tik pasakos. Skyriaus niekas nepaliko. Taip, „Valstiečių” frakcijos miesto taryboje nebeliko, tačiau kartu į rinkimus ėjęs Rimantas Narkūnas net nebuvo sąjungos narys, o Lauras Jagminas metus pabuvęs sąjungos nariu ją paliko dėl vicemero posto”,- aiškino D.Labanavičius.

Jis sakė tikintis savimi ir skyriumi bei vylėsi artėjančiuose vietos savivaldos rinkimuose ir pasirodyti ne prasčiau nei 2019 metais, kuomet „valstiečiai” 27 narių Panevėžio miesto taryboje gavo 3 vietas arba dar geriau.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: