Karantiną ne visa Ramygala jaučia vienodai

Gintautas Subačius

Paskelbus karantiną gyvenimas vieninteliame Panevėžio rajono mieste – Ramygaloje dar labiau sulėtėjo. Vaikai nebetraukia į gimnaziją, vis rečiau prasiveria slaugos ir palaikomojo gydymo ligoninės durys, miestelio gatvėse gerokai mažiau praeivių, neliko daugiau kaip pusės maršrutinių autobusų, tačiau magistrale Vis Baltica ir link Krekenavos ir Vadoklių vedančiais keliais sunkiasvorių sunkvežimių srautas juda kaip judėjęs.

Arčiausiai pagrindinio kelio esančios „Nijos”, o vietinių ramygaliečių „Rasa” tebevadinamos parduotuvės darbuotoja sakė, kad per karantiną pirkėjų sumažėjo ir jų daugiau užsuka nebent savaitgaliais. Be to, nebeveikia kavinė, todėl užsuka mažiau pravažiuojančiųjų.

Ramygalos centre esančios „IKI” parduotuvės darbuotoja sakė, kad per karantiną pirkėjų sumažėjo bemaž trečdaliu, apsipirkti beveik nebeužsuka vaikai. Prekybininkė atkreipė dėmesį, jog per karantiną pirkėjų krepšeliai papilnėjo, nes veikiausiai žmonės linkę kuo rečiau lankytis judresnėse ir daugiau žmonių lankomose vietose.

„Aibės” parduotuvės pardavėja tikino, kad per karantiną pirkėjų nesumažėjo nė kiek, o galbūt net padaugėjo. Anot jos, žmonės nesisaugo ir apsipirkti eina kaip ėję. Prie kasos stovėjusi moteris pridūrė, kad nori nenori, bet valgyti reikia, todėl be parduotuvės neišsiversi. Be to, dažnam atėjusiam apsipirkti tai bene vienintelė galimybė ištrukti iš namų.

Ūkinių prekių parduotuvės „Aušra” pardavėja tikino, kad per karantiną pirkėjų srautas gerokai išseko ir apsiprikti ateina gal net mažiau kaip pusė žmonių negu būdavo ankstesniais metais. Anot jos, visiškai nebeliko močiučių, kurios prieš Kalėdas nuolat pirkdavo klijuotes, kitus namų apyvokos reikmenis. Nebeužeina ir vaikai.

„Camelia” vaistinės darbuotoja tikino, kad per karantiną pirkėjų netgi padaugėjo. Anot jos, žmonės veikiausiai baiminasi, kad vaistinė neužsidarytų, todėl kaupia medikamentų atsargas. Pastebėjus, jog vargu ar kas ryšis uždaryti vaistines, farmacininkė sakė, kad dirba viena, todėl užklupus negandai, nes apsipirkti ateina įvairiausi žmonės, nebūtų kam jos pakeisti.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: