Karantinas pro išmaniojo objektyvą: tobuliems kadrams – 3 pažangios programėlės

Nors karantinas apribojo judėjimo galimybes, laisvės kurti jis varžyti neturėtų. Todėl dabar idealus laikas imti į rankas išmanųjį telefoną ir fotografuoti savo gyvenimą namuose ar medžioti tobulus gamtos kadrus būnant gryname ore. Toks užsiėmimas paįvairins ne tik laisvalaikį, bet ir socialinius tinklus, perpildytus informacija apie šių dienų aktualijas. O kad nuotraukos trauktų akis ir patiktukus, rekomenduojame tris patogias, funkcionalias bei smagias mobiliąsias jų redagavimo programėles.

Efektyvu ir efektinga

Norint sukurti tobulą kadrą išmaniuoju, vien išmanyti fotografavimo subtilybes nepakanka. Nuotraukų redagavimas fotografijoms suteikia visiškai naują įspūdį, todėl šiek tiek padirbėjus, jos suspindi kitomis spalvomis: tiek tiesiogine, tiek ir perkeltine reikšmėmis. Įrankių kadrams tobulinti yra daugybė, tačiau norintiems būti pastebėtiems socialiniuose tinkluose, naudinga išmėginti vis kažką naujo. Štai keletas programėlių, kurių greičiausiai dar nebandėte.

  1. „YouCam Perfect“ įvertins asmenukių gerbėjai. Ši mobilioji programėlė turi daugybę funkcijų, nuotraukoms suteikiančių vos pastebimus arba itin ryškius pokyčius. „YouCam Perfect“ vadinamas vienu geriausių grožio redagavimo įrankiu, gebančiu pagyvinti veido bruožus, pabalinti šypseną ir sukurti nepriekaištingą įvaizdį. Čia daugybė filtrų, efektų, netgi vaizdo įrašų su instrukcijomis, aiškinančiomis nuotraukų redagavimo subtilybes. Tai smagi, paprasta naudoti ir efektyvi mobilioji programėlė, skirta tiek asmenukių, tiek portretų ar gamtos peizažų tobulinimui.  
  • Norintys pagyvinti kadrus, nuotraukas papildyti judančiomis kompozicijomis ar priversti statinius fotografijų objektus judėti, turėtų išbandyti „VIMAGE“. Šis redagavimo įrankis panašus į daugelio pamėgtą „Pixaloop“, tik dar pažangesnis ir patogesnis. „VIMAGE“ išsiskiria efektų gausa, filtrų pasirinkimu bei nežabotu potencialu kurti animuotus kadrus ir GIF paveikslėlius. Kartu mobiliojoje programėlėje galima naudoti muziką, rašyti tekstą: tai kasdienybę praskaidrinantis įrankis šiuo metu ypač madingoms gyvoms nuotraukoms. 
  • Trečioji mobilioji programėlė patiks mėgstantiems įprastoms fotografijoms suteikti netradicinę išvaizdą. „Cartoon Pictures“ redagavimo įrankis geba nuotraukas paversti skirtingo pobūdžio piešiniais ar eskizais. Juo nenusivils norintys pieštinio efekto, nes fotografijos tampa spalvotais arba vienspalviais įvairiausio pobūdžio meno kūriniais. „Cartoon Pictures“ – įdomi ir žaisminga mobilioji programėlė, leidžianti kiekvienam pasijusti tikru unikalių šedevrų autoriumi.

„Visus šiuos nuotraukų redagavimo įrankius jau galima rasti unikalioje, tik „Huawei“ įrenginiams skirtoje mobiliųjų programėlių parduotuvėje „AppGallery“. Ši platforma įdiegta visuose P40 serijos išmaniuosiuose įrenginiuose. „AppGallery“ šiuo metu siūlo daugiau nei 50 tūkst. programėlių, kurias nuolat tobulina susibūrusi virš 1,3 mln. viso pasaulio talentingiausių jų kūrėjų komanda. Platforma sparčiai plečiasi ir vystosi, todėl prieinamų tiek nuotraukų redagavimo, tiek kitų mobiliųjų įrankių skaičius nuolat auga“, –  sako „Huawei“ komunikacijos vadovė Baltijos šalyse Justė Karpavičiūtė.

Patogumu jau pasirūpinta

J. Karpavičiūtės teigimu, naujieji gamintojo flagmanai naudoja įprastą „Android“ operacinę sistemą. Todėl svarstantiems, kaip į naująjį įrenginį iš senojo persikelti turėtus duomenis bei jau pamėgtas nuotraukų redagavimo programėles, ji siūlo išeitį – patogų ir paprastą migravimo įrankį „Phone Clone“.

Tereikia atsidaryti šią programėlę abiejuose išmaniuosiuose, nustatyti, kuris telefonas yra senas bei naujas, ir sujungti tarpusavyje. Tokiu būdu visi duomenys, įskaitant ir programėles, bus perkelti itin lengvai ir saugiai.

Tiesa, kad nuotraukos būtų išskirtinės, tam galima apsieiti ir be programėlių pagalbos. Naujųjų P40 serijos įrenginių naudotojai gali išbandyti ir standartinį „Huawei Gallery“ nuotraukų redagavimo įrankį, kuris iš anksto būna įdiegtas telefonuose ir turi visas pagrindines bei išskirtines fotografijų tobulinimo funkcijas.

„Valdomas dirbtinio intelekto, šis įrankis, aktyvavus kontekstinio fotografavimo režimą, leidžia užfiksuoti net 40 kadrų per 1,4 sekundės. Tuomet galima išsirinkti geriausią nuotrauką, netgi ištrinti praeivius antrame plane, sumažinti stiklo atspindžius ir pasinaudoti kitais inovatyviais įrankiais bei filtrais“, – apie fotografijų redagavimo galimybes naujuosiuose telefonuose kalba J. Karpavičiūtė.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: