Karjeros diena Panevėžio kolegijoje

2015 m. lapkričio 26 d., Naujamiesčio vidurinės mokyklos 8-12 klasių mokiniai vyko į Panevėžio kolegiją susipažinti su specialybėmis, kurias gali įgyti studijuodami joje.

Panevėžio kolegija yra įsikūrusi ne viename pastate, tad mokiniai buvo padalinti į dvi grupes: merginų grupė kartu su socialine pedagoge A. Kunciene vyko susipažinti su socialinių, menų mokslų studijomis. O vaikinai, kartu su mokyklos psichologe G.Daugirdiene, domėjosi technologijų ir biomedicinos mokslų studijų sritimis. Naujos ir modernia įranga aprūpintos auditorijos sužavėjo visus mokinius.

Išsamus kiekvienos specialybės pristatymas ir aktyvus mokinių domėjimasis buvo labai naudingas. Mokiniai ne tik tai klausėsi, bet ir patys galėjo pabandyti kaip veikia vienas ar kitas stendas, kas būna kai ne taip sujungi laidus. O kas tai per specialybė – kinezeterapeutas- dalis mokinių pajuto realiai. Studentai supažindino su masažo subtilybėmis, o jų dėstytoja tuo metu įdomiai pasakojo apie šią specialybę ir kiek ištvermės reikia norint dirbti kinezeterapeutu.

Šiltas Panevėžio kolegijos dėstytojų ir studentų bendravimas paskatino giliau pasidomėti ir gal būt ateityje rinktis studijas Panevėžio kolegijoje.

Psichologė Gitana Daugiadienė
Socialinė pedagogė Auksė Kuncienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: