Kaune apleistame name sudegė du žmonės

Vakar Kaune kilusiame gaisre žuvo du žmonės. 21.58 val. buvo pranešta, kad Vilijampolėje dega gyvenamasis namas. Gaisrą pastebėjo ne kaimynai, o Šilainių, esančių ant kalno, gyventojai. Į A. Strazdo gatvę po kelių minučių atvykus ugniagesiams, namas jau degė atvira liepsna. Apmalšinę liepsnas, virtuvėje jie rado vyro, o po kurio laiko kambaryje – ir moters kūnus.

„Pasak kaimynų, šio namo gyventojas ir jo draugė priklausė socialinės rizikos grupei, – sakė Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus vyriausiasis specialistas Dainius Abalmasovas. – Namas ir kiemas buvo labai apleisti, per šiukšles nebuvo kur kojos pastatyti. Apžiūrėjus gaisravietę buvo atmestos prielaidos, kad gaisras kilo dėl krosnies ar elektros instaliacijos gedimo. Krosnies pakura buvo tuščia ir švari, elektra irgi greičiausiai name buvo išjungta. Pirminiais duomenimis, gaisras galėjo kilti dėl neatsargaus žmonių elgesio – paliktos žvakės ar neatsargaus rūkymo…“

Gaisro metu išdegė vienas kambarys, pradegė perdanga ir stogas, apdegė ir aprūko kitos patalpos. Pasak D. Abalmasovo, kilus gaisrui žmonės greičiausiai miegojo ir nepajuto dūmų kvapo. „Apie gaisrą buvo pranešta labai vėlai, kai namas jau buvo apimtas liepsnų. Keista, kad kaimynai negirdėjo gaisro metu sproginėjančio šiferio, kuriuo buvo uždengtas stogas. Autonominio dūmų detektoriaus name taip pat nebuvo“, – sakė pareigūnas.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: