Pixabay nuotr.

Kaune apsinuodijęs „pilstuku“ mirė vyras. Policija ieško surogato gamintojų

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl neatsargaus gyvybės atėmimo, po to, kai vienoje Kauno gydymo įstaigų mirė, kaip įtariama, pavojingu alkoholio surogatu apsinuodijęs vyras.

Ikiteisminis tyrimas pradėtas po to, kai iš vienos Kauno gydymo įstaigos buvo gauta informacija apie mirusį vyrą, kuris galimai apsinuodijo nelegaliai gaminamu „pilstuku“.

Tyrimą atliekantys policijos pareigūnai aiškinasi metilo alkoholio mišinį gaminusius ir pardavinėjusius asmenis, atliekamos kratos. Pirminiais duomenimis, jau rasta ir paimta 5 litrų talpa su neaiškios kilmės skysčiu. Ikiteisminio tyrimo duomenimis, nuo rugpjūčio 6 d. Kauno ligoninėse mirė 3 asmenys, kaip įtariama, vartoję Kauno Aleksoto mikrorajone įgyto alkoholio surogato. Tyrimo metu gauta informacijos, kad alkoholiu galėjo apsinuodyti ir daugiau žmonių.

Kauno apskr. VPK Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 132 str. 1 d. Už tai gresia areštas arba laisvės atėmimas iki ketverių metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros 1-ojo baudžiamojo persekiojimo prokurorai.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: