Kaune jau antra žaibiška parduotuvės „Varlė.lt“ vagystė

Lietuvą drebina žaibiškos vagystės ir įžūlūs vagys. Šiąnakt įsibrauta į Kaune, Savanorių prospekte 290, esančią prekybos centro internete „Varlė.lt“ parduotuvę.

Kiek tiksliai daiktų pavogta – dar nenustatyta, tačiau vagys tikslingai kėsinosi į išmaniuosius įrenginius: kompiuterius, mobiliuosius telefonus bei išmaniuosius laikrodžius. Manoma, kad plėšikai galėjo išsinešti ir kitų daiktų. Preliminariai skaičiuojant, padaryta žala gali viršyti 10 tūkstančių eurų. Tikslūs nuostoliai paaiškės atlikus inventorizaciją.

Vagystė įvyko naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį – 3 valandą 5 minutės laiku. Vagys apsisuko greitai: išdaužę stiklines duris, pateko į vidų ir maždaug per minutę surinko visus įrenginius.

Kaune veikiančios parduotuvės „Varlė“ vadovas Darius Tamošaitis teigia, jog vagystė galimai buvo suplanuota iš anksto. Plėšikai vos patekę vidun, iš karto nuėjo prie brangiausių kompiuterių, o po to sudaužė stendus, kuriuose buvo kiti išmanieji įrenginiai: mobilieji telefonai, išmanieji laikrodžiai. Plėšikų neatbaidė ir parduotuvėje veikiančių vaizdo kamerų gausa.

Netrukus po įvykio atvykusi policija plėšikų jau neberado. Pareigūnai pastebi, jog bene daugiausiai įsilaužimų įvyksta naktį tarp 3 ir 4 valandos, nes tai patogiausias laikas pasprukti – gatvės tuščios.

Į prekybos centro internete „Varlė.lt“ fizinį tašką įsibraunama jau antrą kartą per pastaruosius tris mėnesius. Pirmą kartą vagys įsibrovė į Vilniuje, Ukmergės gatvėje 241 esančią „ShowRoom“ parduotuvę. Apiplėšimo metu taip pat tikslingai pavogti išmanieji įrenginiai, kurių vertė siekė 1.500 – 2000 eurų, o bendrasis nuostolis – apie 30 tūkstančių eurų.

Prekybos centro internete „Varlė.lt“ įkūrėjas Marius Butauskas teigia, kad per visą veiklos istoriją – daugiau nei 10 metų – dar nėra taip buvę, jog per tris mėnesius net du kartus būtų „apšvarintos“ jų parduotuvės. Šmaikštaudamas apie įvykį M. Butauskas sako: „Gal ne visi turi pinigų apsirūpinti Valentino dienos dovanomis, tai išsirenka internete ir važiuoja į parduotuvę. Dabar, kai visi žmonės privalo dėvėti kaukes, pandemijos laikas itin parankus vagims – juos atpažinti sunku“.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: