Kelių policija skelbia rugpjūčio mėnesio kontrolės priemones

Policijos pareigūnai, siekdami ne tik išaiškinti ir užkardyti Kelių eismo taisyklių pažeidimus, bet ir drausminti eismo dalyvius, rugpjūčio mėnesį visoje šalyje organizuoja šias prevencines saugaus eismo užtikrinimo priemones.

● Kiekvieną savaitgalį (penktadienį-sekmadienį) – transporto priemonių vairuotojų blaivumo patikrinimai.
● Rugpjūčio 1-9 d. – transporto priemonių važiavimo greičio kontrolė; pavojingo ir chuliganiško vairavimo kontrolė.
● Rugpjūčio 10-16 d. – saugos diržų, šalmų naudojimo, vaikų vežimo automobiliuose taisyklių laikymosi kontrolė; naudojimosi mobiliojo ryšio priemonėmis vairuojant kontrolė; atšvaitų, kitų šviesą atspindinčių elementų naudojimo tamsiuoju paros metu kontrolė.
● Rugpjūčio 17-23 d. – pavojingo ir chuliganiško vairavimo kontrolė. Taip pat – transporto priemonių važiavimo greičio kontrolė (tai Europos kelių policijos tinklo TISPOL inicijuota prevencinė priemonė, vykdoma daugelyje Europos šalių).
● Rugpjūčio 24-30 d. – saugos diržų, šalmų naudojimo, vaikų vežimo automobiliuose taisyklių laikymosi kontrolė; naudojimosi mobiliojo ryšio priemonėmis vairuojant kontrolė.
● Rugpjūčio 24-rugsėjo 13 d. – atšvaitų, kitų šviesą atspindinčių elementų naudojimo tamsiuoju paros metu kontrolė.
● Rugpjūčio 31-rugsėjo 6 d. – pavojingo ir chuliganiško vairavimo kontrolė.

Policijos pareigūnai prašo visų eismo dalyvių kelyje elgtis atsakingai, laikytis nustatytos tvarkos kelyje ir rūpintis savo saugumu, suaugusiųjų – vaikams priminti pagrindines saugaus elgesio kelyje taisykles, prireikus ir sudrausminti juos, kad neišdykautų važiuojamojoje kelio dalyje ar arti jos.
Lietuvos kelių policijos tarnybos informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: