Ketvirtadienis olimpinėse žiemos žaidynėse: daugybė finalų ir antras Lietuvos slidininkių pasirodymas

Ketvirtadienis olimpinėse žiemos žaidynėse Pekine bus įtemptas – žiūrovai išvys ne tik snieglenčių sporto, akrobatinio slidinėjimo bei greitojo čiuožimo finalus, bet turės progą pamatyti ir įnirtingas ledo ritulio kovas bei tikrą malonumą akims – dailiojo čiuožimo pasirodymus. Taip pat laukia ir Lietuvos slidininkių Eglės Savickaitės ir Ievos Dainytės startai dar vienoje rungtyje.

Žiūrovų patogumui, svarbiausias transliacijas stebėti galite ne tik per TV3 ir TV6, bet ir naujienų portale tv3.lt.

Lietuvos slidininkės pradės savo antrąjį pasirodymą

Olimpinių žiemos žaidynių debiutantės E. Savickaitė ir I. Dainytė savo pasirodymus Pekine jau pradėjo – antradienį merginos startavo moterų sprinte. Kvalifikacijoje, kurioje išvis pasirodė 90 sportininkių iš viso pasaulio, E. Savickaitė užėmė 82,  o I. Dainytė – 87 vietą, tad į kitą etapą jos nepateko. Ketvirtadienio rytą jų laukia nauja pradžia – sportininkės startuos 10 km slidinėjimo klasikiniu stiliumi rungtyje. Kaip seksis slidininkėms, pamatysite nuo 9 val. per TV3.

Kitos ketvirtadienio transliacijos

Ketvirtadienį ir toliau džiugins net trys ledo ritulio kovos – žiūrovai per visą dieną išvys net tris. Ledo ritulio kovas pradėkite sekti jau nuo pat ankstaus ryto – olimpinėse žiemos žaidynėse ketvirtadienį 6 val. per TV3 pamatysime, kaip kaimynams latviams seksis susidoroti su Švedijos rinktine. Netrūks ir finalų – snieglenčių sporto gerbėjai turės progą pamatyti vyrų kroso ir pusvamzdžio rungties finalus. Taip pat laukia akrobatinio slidinėjimo bei moterų 5000 m greitojo čiuožimo finalai. Galiausiai malonus renginys laukia ir estetikos gerbėjų – dailiajame čiuožime laisvojoje programoje ketvirtadienį savo gebėjimus demonstruos vyrai.

Susidomėję dailiuoju čiuožimu, dar šiandien, trečiadienį, kviečiami nepraleisti kasdienės olimpinės apžvalgos „Pekinas 2022“. Čia sporto komentatoriai ir šios laidos naujienų portale tv3.lt vedėjai, Tautvydas Kubilius ir Rytis Vyšniauskas, kaip tik sulauks ekspertų, dailiojo čiuožimo atstovų, Povilo Vanago ir Margaritos Drobiazko. Transliaciją sekite naujienų portale tv3.lt.

Vasario 10 d., ketvirtadienis

TV3

06:00 Ledo ritulys (Švedija – Latvija)

09:00 Slidinėjimas (moterys 10 km klasikiniu stiliumi). Dalyvauja: Eglė Savickaitė, Ieva Dainytė

10:45 Dailusis čiuožimas (vyrų laisvoji programa)

12:10 Snieglenčių sportas (vyrų kroso ketvirtfinaliai, pusfinaliai, finalai)

TV6

10:00 Snieglenčių sportas (pusvamzdžio rungtis, finalas)

10:40 Ledo ritulys (Suomija – Slovakija)

13:00 Akrobatinis slidinėjimas (finalas)

14:30 Greitasis čiuožimas (moterų 5000 m finalai)

15:40 Ledo ritulys (Kanada – Vokietija)

Taip pat žiūrovai naujienų portale tv3.lt kasdien kviečiami stebėti ir dvi specialias laidas – 7 val. ryto „Olimpinę dieną“, o 18 val. – „Pekinas 2022“.

Dėl nenumatytų aplinkybių (pakitusių oro sąlygų, sportininkų pasirodymų varžybose ir kt.) tvarkaraštis, o taip pat ir transliacijų laikas, nuolatos keičiasi. Į tai reaguodama TV3 žiniasklaidos grupė žiūrovams atnaujintą tvarkaraštį su numatomomis transliacijomis stengiasi pateikti kuo įmanoma dažniau.

Visus svarbiausius žiemos olimpinių žaidynių startus stebėkite per TV3, TV6 ir naujienų portale tv3.lt, o karščiausios naujienos, rezultatai ir transliacijos – specialiame tv3.lt polapyje – https://www.tv3.lt/pekinas2022 .


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: