Kino centras „Garsas“ kviečia švęsti šv. Velykas virtualiai

Artėjant gražiausiai pavasario šventei – Šv. Velykoms, kino centras „Garsas“ kviečia žiūrovus ridenti margučius ne tik saugiai, liekant namuose, bet ir intelektualiai. Jau balandžio 2-ąją Garso „Kinas namuose“ virtualioje salėje kino mylėtojai galės pasimėgauti atnaujintu šventiniu repertuaru. Tad trumpai apžvelkime, kokius filmus kino centras „Garsas“ rekomenduoja peržiūrėti.

„Kinas namuose“ Velykinę programą sudaro 6 filmai, iš kurių net 4 skirti visai šeimai.

  • „Suteik man sparnus“ (rež. Nicolas Vanier) – filmas, paremtas tikra prancūzo ornitologo istorija, kuri leis grožėtis Norvegijos bei Prancūzijos nepaprastu gamtos grožiu iš paukščio skrydžio. Tėvo padedamas Tomas išmoksta valdyti skraidyklę, atranda skrydžio džiaugsmą. Šiame filme įdomu stebėti, kaip keičiasi tėvo ir sūnaus santykiai, panašiai, kaip to išsiritusio mažo žąsiuko, kuris yra globojamas, mokomas, išleidžiamas skristi savarankiškai į gyvenimą.
  • „Dar po vieną“ (rež. Thomas Vinterberg) – filmas, apdovanotas Europos kino akademijos aukščiausiu įvertinimu už geriausią metų filmą bei geriausią scenarijų. Šioje kino juostoje pasakojama apie vieną opiausių žmonijos problemų – alkoholizmą. Dviejų valandų trukmės daniškas filmas – ne pamokantis ar pamokslaujantis, netgi žiūrovą šiek tiek provokuojantis ir kviečiantis būti savimi. 
  • „Paslaptingas sodas“ (rež. Colin Firth) – žymaus Frances Hodgson Burnett romano ekranizacija, kuri sukvies visą šeimą prie TV ekrano. Paauglės Merės gyvenimas apsiverčia aukštyn kojom, kuomet ji išsiunčiama gyventi į niūriąją Angliją, pas dar niūresnį dėdę Arčibaldą. Merė vieną dieną aptinka dureles į slaptą sodą, kuriame, rodos, ir saulės žymiai daugiau nei dėdės dvare, mergaitė pamažu atranda ir didžiausią jo paslaptį: kad sodas yra stebuklingas.
  • „Avelės ir vilkai 2“ (rež. Vladimir Nikolaev) – smagi animacinė juosta visai šeimai, kurioje pasakojama apie avelių kaime ištikusius pavojus. Ar vilkai ir avelės gali būti geriausiais draugais?
  • „Svaigulys“ (rež. Måns Mårlind, Björn Stein) – istorija apie svaiginančią romantišką meilę, kuri įsiplieskė atrakcionų parke II pasaulinio karo metais Stokholme. Nuo apžvalgos rato atsiveria platus horizontas, o linksmieji kalneliai svaigina ir atima žadą. Johanui ir Nini šis sūkurys yra įprasta kasdienybė, dviejų šeimų nesantaika Antrojo pasaulinio karo fone tampa išbandymu jų jausmams.
  • „Karalienės Korgis“ (rež. Ben Stassen) – net neabejojame, jog šis nuotaikingas animacinis filmas patiks tiek tėveliams, tiek patiems mažiausiems žiūrovams, kuris supažindins su mylimiausiu Elžbietos II šuneliu Reksiu. Korgio laukia daug nuotykių, pavojų, jis turės pasitelkti visą savo išmonę, gudrumą ir protą, kad išsaugotų sveiką kailį, išvengtų stiprių ir labai nedraugiškų šunų.

Šv. Velykos puiki proga skirti daugiau dėmesio namiškiams, užsiimti bendrais šventiniais pasiruošimo darbais, atitrūkti nuo kasdieninės rutinos, todėl kino centras „Garsas“ kviečia turiningai kartu su šeima namų aplinkoje praleisti ilgąjį savaitgalį. Be to, virtualioje Garso kino salėje „Kinas namuose“ žiūrovai suras ir daugiau filmų – nuo animacinių mažiesiems žiūrovams iki veiksmo, trilerių gerbėjams.

Daugiau informacijos: www.garsas.lt

Virtuali salė „Kinas namuose“: https://www.garsas.lt/kinas-namuose/


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: