Kino centras „Garsas“ žiūrovus kviečia į naująją kino erdvę

Prancūziška dvasia alsuojantis kino centro „Garsas“ atidarymas praėjo, tačiau įspūdžiai ir žodžiais nenusakomos emocijos dar ilgai išliks panevėžiečių širdyse. Naujas kino namų duris Panevėžyje, Klaipėdos g. 146 atvėręs kino centras ir toliau nepaliauja džiuginti kino gurmanų renginiais, ir intelektualiu kinu.

Kino centro „Garsas“ atidarymo vakarą lydėjo prancūziška muzika, raudonas kilimas, kelių rūšių punšas, džiaugsmingomis nuotaikomis lydimi žiūrovai, gėlės ir sveikinimai. Žiūrovai turėjo išskirtinę galimybę pirmiesiems susipažinti su naujomis kino erdvėmis ir išskirtiniu kino centras „Garsas“ pirkiniu – unikalia vaizdo ir garso kokybe pasižyminčiu LED ekranu. Tačiau tuo atidarymo vakaras nesibaigė. Panevėžio gyvūnų globos draugija kino centrui padovanojo miaukiančią dovaną – 4-erių metų katiną Garį, kuris su malonumu pasitinka kiekvieną žiūrovą.

Naujose kino centro „Garsas“ patalpose Klaipėdos g. 146 žiūrovams įrengtos dvi kino salės. Didžiojoje salėje paruoštos 121 vietos, o mažoji salė žiūrovų patogumu vilios 12-lika sėdmaišių, iš viso šioje salėje žiūrovams įrengta 31 vieta. Po 256 dienų pertraukos kino centras vėl rodo filmus kasdien, o rugpjūčio mėnesį filmai bus pradėti rodyti Kultūros ir poilsio parke po atviru dangumi. Šioje naujoje kino erdvėje žiūrovus kvies modernus LED ekranas, kuris suteiks galimybę žiūrėti kiną po atviru dangumi ir dienos metu.

Kino centras „Garsas“ ir toliau džiugina žiūrovų širdis ne tik filmų repertuaru, bet ir kasmetiniais festivaliais: XVII-uoju Tarptautiniu filmų festivaliu „Europos kinas ir dieną, ir naktį“, lydimu pokalbiais su išskirtiniais svečiais, muzikiniais pasirodymais; rugsėjo 3 d. XVII-uoju Respublikiniu trumpametražių filmų festivaliu „AŠ + MIESTAS = KINAS“. Rudenį į kino ekranus sugrįš ir Lietuviško kino dienos, kurios pakvies į naujausius lietuvių kūrėjų filmus bei susitikimus su režisieriais, aktoriais ir kūrybinėmis grupėmis. O visai jau netrukus, rugpjūčio 20 d. 16 val. šeimų laukia išskirtinė dubliuoto animacinio filmo „Mažoji Klara“ (rež. Lise I. Osvil, Norvegija) premjera: raudonas kilimas, animatoriai, piešimais ant veidukų, pats skaniausiu obuolių pyragas ir smagios edukacinėmis dovanėlės. Susitikime kino centre „Garsas“ naujuoju adresu Klaipėdos g. 146, Panevėžyje!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: