Kitą savaitę – ledo arenos atidarymas

Šiandien Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas susitiko su Kūno kultūros ir sporto centro direktoriumi Sauliumi Raziūnu, ledo ritulio klubo „Olimpas“ prezidentu Eugenijumi Zapalskiu, šios sporto šakos entuziastais, rėmėjais ir vienais ledo ritulio mokyklos Panevėžyje steigėjų Artūru Blažinsku, Renaldu Pelaniu, Dainiumi Jankausku. Susitikime aptartas antrasis miesto ledo arenos veiklos sezonas bei perspektyvos.

Pasak S. Raziūno, ledo arena pasirengusi pradėti žiemos sezoną. Orams atvėsus, atsižvelgus į sinoptikų prognozes jau būtų galima pradėti liejimo darbus.

„Panevėžiečiai laukia naujojo sezono, teiraujasi, kada jį pradėsime. Turime suskubti, kad pateisintume lūkesčius ir areną atidarytume kuo greičiau. Galime jau kitą šeštadienį“, – sakė meras R. Račkauskas.

A.Blažinskas papasakojo, kad šiemet gerės ledo mėgėjams teikiamų paslaugų kokybė: atnaujintos drabužinės, arena labiau apsaugota nuo skersvėjų, saulės spindulių, atnešamų žemių. Atsirado įmonė, ketinanti pasiūlyti pačiūžų nuomos, galandinimo paslaugas. Šiemet planuojama daugiau dėmesio skirti arenos rinkodarai, reklamai, užimtumo grafiko sklaidai.

Pasak mero, daugiau dėmesio turi būti skiriama ir saugumui – reikia ieškoti galimybių įrengti užrakinamų spintelių daiktams susidėti.

Siekiant populiarinti ledo ritulį ir skatinti panevėžiečių užimtumą, visai neseniai mieste įkurta nauja viešoji įstaiga – ledo ritulio mokykla. 6 steigėjai įsipareigoja dėti visas pastangas, kad ji galėtų ugdyti ir vaikus, ir suaugusiuosius. Jau baigiama susitarti su treneriu iš Rokiškio dėl jo darbo Panevėžyje. Ledo ritulio entuziastai tikisi, kad ateityje ledo ritulininkus galėtų ugdyti ir R. Sargūno sporto gimnazija. O dabar vaikai ir suaugusieji, norintys užsiimti šia žiemos sporto šaka, kviečiami registruotis el. paštu paneveziolrm@yahoo.com. Tel. pasiteirauti 8 682 42131 (A. Blažinskas).


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: