KK „Lietkabelis” – valdžios dėmesys (video)

Krepšinio klubui „Lietkabelis“ – Panevėžio miesto valdžios dėmesys. Pirmą kartą Baltijos krepšinio lygoje laimėjęs bronzos medalius klubas pasveikintas ir mero. Krepšininkai sako, kad prie pergalės prisidėjo ir tai, ir kad vis daugiau sirgalių tiki jais, o valdžia pakeitė požiūrį į sportą.

Tiek sportininkų kiek sugūžėjo šį kartą pas miesto merą Rytį Mykolą Račkauską jo kadencijoje dar nebuvo. Ir negrūmotis ar prašyti paramos jie atvyko, o pasidžiaugti pergale. Krepšinio klubas „Lietkabelis“ Baltijos krepšinio lygoje iškovojęs bronzos medalius pagerbtas ir valdžios, komandai įteiktos mero padėkos. Pats miesto vadovas neslepia, jog stengiasi nepraleisti rungtynių, todėl jam ne tik kaip merui, bet ir kaip sirgaliui ypač džiugu, kad komanda iškovo taip ilgai lauktą taurę.

Krepšinio klubo vadovai miesto merui įteikė klubo nuotrauką bei BBL lygos bronzos medalį. Komandos kapitonas Arnas Labuckas patikino, kad ilgai lauktoji taurė nepaskutinė klubo istorijoje ir pažadėjo kuo greičiau tai įrodyti.

Krepšinio komandos „Lietkabelis“ nariai sako, jog prie iškovotų pergalių prisidėjo ir sirgaliai, kurių palaikymas ir tikėjimas tik dar labiau verčia temptis visą komandą. Varžybose vis didėjančios sirgalių gretos rodo, kad panevėžiečiams rūpi krepšinis.

Lietkabelio krepšinio klubo prezidentas Alvydas Bieliauskas sako, kad jaučiamas didesnis dėmesys ne tik iš sirgalių, bet ir iš vietos valdžios. Anot jo, eilę metų sportas Panevėžyje buvo užmirštas, o dabar valdžios atstovai net ir patys vis dažniau apsilanko rungtynėse.

Tarp kol kas skambiausių šio sezono pergalių „Lietkabelis“ įvardija namuose nukautą Vilniaus „Lietuvos rytą“, išvykoje patiestą Klaipėdos „Neptūną“ ir „Cido“ arenoje sutriuškintą Valmieros klubą. Būtent revanšas prieš latvius lėmė, jog „Lietkabelis“ pirmą kartą klubo istorijoje laimėjo Baltijos krepšinio lygos bronzos medalius.

GNTV_logotipas_baltas


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: