„KK2 penktadienyje“ – stipriausia Anglijos moteris lietuvaitė Ana, kuri patempia du autobusus

Šį vakarą 19.30 val. LNK laidoje „KK2 penktadienis“ – neeiliniai herojai ir jų pasiekimai.  Viena iš studijos viešnių,  gražuolė emigrantė lietuvaitė Ana Polujan,  į filmavimą  tiesiai iš Londono atvyko ką tik laimėjusi autobusų traukimo čempionatą.

„Moterų kategorijoje aš tempiau 8 tonų autobusą, tada pabandžiau vyrų kategorijos, 12 tonų. Ir tada buvo 3 kategorija, pačių stipriausių vyrų, buvo 22 tonos, 2 autobusai sujungti,  ir aš galvojau pabandysiu. Ir man pavyko jį nutempti apie 5 metrus“, – pasakos Ana, kuri šiuo metu yra tituluojama viena stipriausių Anglijos moterų. Anos pasiekimai stulbinantys ta prasme, kad sportuoti ji pradėjo visai neseniai, o pirmosiomis savaitėmis buvo labai silpna ir neuždususi nenubėgdavo nei kelių šimtų metrų. 

Neeilinę savo jėgą Ana pademonstravo ir „KK2 penktadienio“ studijoje. Ji pasisiūlė ant vienos rankos panešti laidos vedėją Tomą Ališauską, o ant kitos – Domininką Ramoną.  Kaip jai pavyko, pamatysite jau šį penktadienį, 19.30 per LNK.

Kita „KK2 penktadienio“ viešnia – stipriausia Lietuvos moterimi tituluoja  studentė Ieva Vinkšnaitė. Įdomu tai, kad galiūne Ieva tapo vos 17-os, dar besimokydama vidurinėje mokykloje, o jos treneris sako, kad Ievos pasiekimai ypač džiuginantys. „Per dvejus metus Ieva viršijo visus Lietuvos rekordus, tiek jaunimo, tiek jaunių, tiek suaugusių. Šiai dienai Ievos rezultatas viršija sporto meistro normatyvą. Trūksta 7.5 kilogramo iki elitinio“, – pasakos Ievos treneris Audrius Vosylius.

Ir Ievos, ir Anos, ir kitų išskirtinių „KK2 Penktadienio“ dalyvių istorijos patvirtina – čempionais gali tapti kiekvienas  žmogus, o asmeninių rekordų siekimas tampa nauja, sveika,  ypač populiaria mada. Apie tai laidoje kalbės sveikatingumo motyvatorė, lietuviškosios mobiliosios programėlės #walk15 kūrėja Vlada Musvydaitė. Pažėrusi neatremiamų argumentų, kodėl vaikščioti sveika, naudinga ir būtina ir kaip tai pagerina bei pailgina mūsų visų gyvenimą, Vlada pakvies visus jungtis į „KK2 penktadienio“ iššūkį, kuris prasideda jau šiandien.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: