Kodėl Visvaldas Matijošaitis visur vaikšto su Broške?

Išrinktasis Kauno meras Visvaldas Matijošaitis džiaugiasi, kad jam ir gyvenime ir rinkimuose, ir namie padeda žmoną Ireną primenantis gyvasis talismanas Broškė. Broškė – Karaliaus Karolio spanielių veislės kalaitė. Visvaldui tai ypač brangus augintinis, nes jį be galo mylėjo žmona Irena. Kalaitė miegodavo lovoje kartu su Matijošaičiais, kaip mažas vaikas.

Matijošaičiai labai myli keturkojus. Lygiai tai pat, kaip žmones. Dar iki Broškės Visvaldas ir Irena augino anglų buldogą vardu Keksas. Tačiau kuomet Keksas iškeliavo į šunų planetą, Irena verkė kaip niekada gyvenime.

Šį pirmadienio vakarą 19.30 val. per LNK laidą KK2 Kauno meras pasakos, kad, kol Irena buvo gyva, Broške rūpindavosi ji. Maitindavo, puošdavo, vedžiodavo. Tačiau dabar Broškės tėtis – Visvaldas. Negi paiksi vaiką likimo valiai? Todėl kalytę, kad ši nejustų streso, vienos nepalieka niekuomet. Vedasi net į filharmoniją paklausyti simfonijų.

Prabangiuose Matijošaičių namuose Broškė guli ant persiškų specialiai jai nupirktų kilimų, kainavusių ne vieną tūkstantį eurų. Dabar Broškė šių namų šeimininkė. O kaip dera namų šeimininkei, ji miega su šeimininku. Su Visvaldu vienoje lovoje.

Visvaldas su Broške – neišskiriama pora. Kartu keliauja kartu į darbą, komandiruotes, kartu važinėdavo ir į rinkimų debatus. Įmanytų, Visvaldas Broškę skirtų Kauno vicemere.

 

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: