Autorių nuotr.
Kokį lagaminą rinktis žiemos kelionėms?
Renkantis lagaminus žiemos kelionėms pagrindiniai akcentai tenka apsaugai nuo atšiaurių oro sąlygų ir šalčio viduje esantiems daiktams. Kalbant apie stilių, lagaminų pardavėjai pastebi, kad, nepaisant sezonų, vis populiaresni tampa ryškesnių spalvų lagaminai.
Tinkamiausi – plastikiniai lagaminai
Prekybos miestelyje ,,Urmas“ įsikūrusioje parduotuvėje „Bohemia“, be kita ko, prekiaujama ir kelioniniais lagaminais. Čia dirbančios Vilda ir Daiva atkreipia dėmesį, kad praktiškiau žiemos kelionėms yra rinktis plastikinius lagaminus.
„Šaltuoju metų laiku yra daugiau drėgmės, purvo, lietaus, sniego. Todėl lengviau prižiūrėti plastikinių lagaminų išorę, jei ji išsiteptų. Taip pat ir daiktai viduje lieka saugesni, nes plastmasė nepraleidžia drėgmės“, – akcentavo pašnekovės.
Lagaminai su pašiltinimu padeda išlaikyti tinkamą temperatūrą ne tik lagamine esantiems drabužiams, bet ir elektroniniams įrenginiams, kurie gali būti jautrūs šalčiui.
Dar galima naudoti lagaminų užvalkalus, kurie taip pat padeda išvengti lagamino įskilimų ir subraižymų bei gali būti naudojami kaip stiliaus detalė.
Stilius ir patogumas
„Bohemia“ atstovės pastebi, kad nepaisant metų laiko, pirkėjai nevengia ryškių spalvų, nori išsiskirti iš minios ir būti madingi, todėl šioje parduotuvėje daugelis lagaminų akį traukia ryškioms, išskirtinėmis spalvomis.
„Oranžinė, rožinė, ryškiai žalia spalva ne tik leidžia išsiskirti iš minios, bet ir padeda greitai bei lengvai atpažinti savo bagažą. Žinoma, populiarios išlieka ir klasikinės spalvos: pilka, tamsiai mėlyna, bordo“, – pasakojo pašnekovės.
Kalbant apie patogumą, populiariausi lengvi, plastikiniai, didesnio dydžio lagaminai su 4 ratukais, nes klientams svarbu, kad lagaminas būtų lengvas ir manevringas.
Kuprinės ir piniginės
Kuprinės gali puikiai pasitarnauti trumpesnėse kelionėse, kai keliaujama tik su rankiniu bagažu. Arba kaip papildomas krepšys prie lagamino, kurį imate į lėktuvo saloną. Ir laikote prie savęs su reikalingiausiais daiktais. Su kurpine keliauti patogiau, nes lieka laisvos abi rankos.
Tokiu atveju kuprinė turėtų būti kompaktiška, kad neužimtų daug vietos. Šaltuoju metų laiku reikėtų labiau atkreipti dėmesį į jos atsparumą drėgmei: bent jau dugnas turėtų būti papildomai apsaugotas (odinis ar guminis), jei vis tik prireiktų pastatyti ant šlapios žemės.
Dar vienas labai svarbus dalykas kelionėse – piniginė, nes joje laikomi svarbiausi kelionėje dalykai: kortelės, dokumentai, pinigai. Kelioninė piniginė taip pat turėtų būti atspari drėgmei ir kuo mažesnė, neryškių spalvų. Kad būtų galima ją saugiai ir patogiai pasidėti į vidinėse drabužių kišenėse, krepšių skyreliuose taip, jog neatkreiptų kišenvagių dėmesio.
Pamatykite naujienas pirmi!
Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!