Pexels nuotr.

Kokios yra naujausios baldų furnitūros naudojimo galimybės?

Dabartinė baldų furnitūra smarkiai skiriasi nuo ankstesnės. Jei anksčiau baldų furnitūrai didelės reikšmės neturėjo patalpų erdvė, tai šiais laikais siekiama, kad furnitūra prisidėtų prie efektyvaus erdvių zonų padalijimo bei laisvo ploto taupymo. Pavyzdžiui, prieškambaryje drabužių pakabą sujungti su veidrodžiui arba rinktis tokį lentynos laikiklį, kuris tuo pat metu galėtų tarnauti kaip raktų pakaba.

Ką namuose gali nulemti išmaniai ir kūrybiškai pritaikyta furnitūra?

Akivaizdu, jog namuose esančių baldų funkcionalumą ir naudojimo patogumą lemia teisingai parinkta furnitūra. Pavyzdžiui, tinkamai parinktos rankenėlės ir kojelės gali prisidėti prie ryškaus dizaino sukūrimo, atlikdamos baldų puošmenos vaidmenį.

Nors renkantis furnitūrą pirmiausiai reikia įvertinti jos ilgaamžiškumą, patvarumą, medžiagą, iš kurios ji pagaminta, tačiau negalima atmesti ir to, kad ji būtų ne tik maloni pažiūrėti, bet ir liesti. Tai padeda sukurti labai mielą atmosferą namuose. Baldų furnitūros detalės ne tik turi nepriekaištingai atlikti joms patikėtas funkcijas, bet ir tarpusavyje idealiai derintis.

Kaip laikui bėgant kito kai kuri baldų furnitūra?

Šiomis dienomis labai daug reikalaujama iš rankenėlių, siekiama, kad jų formos būtų kuo grakštesnės ir tuo pačiu labai solidžiai atrodytų. Net stalčiai, ir tie, labai smarkiai pakito per pastaruosius dešimtmečius. Kadaise jie būdavo gaminami iš vienos rūšies plokštės, o jų šonus dengdavo metalas.

Dabartiniai stalčiai jau turi dvigubas metalines sieneles su švelniu pritraukimo mechanizmu. Jie yra ne tik plonasieniai, bet dar turi paslėptą pilno ištraukimo bėgelį. Jie yra tokie tvirti, jog gali atlaikyti net šešiasdešimt kilogramų svorį.

Pagal kokius kriterijus vertinama stalčių kokybė?

Dabartinių baldų stalčių kokybė yra vertinama pagal tai, koks yra jų stabilumas ir kaip veikia jo atidarymo ir uždarymo mechanizmai. Norint stalčius patikrinti, kaip siūlo baldininkai, reikia juos darinėti skirtingo stiprumo jėga.

Tada paaiškėja, ar gerai veikia švelnaus uždarymo mechanizmai. Dar vienas patikrinimo būdas – stalčių atidarymo metu mėginama iš judinti į šonus. Jei jis gana lengvai juda į šonus, tai reiškia, jog su juo ateityje galima tikėtis problemų.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: