Kovo mėnesį portalas AINA sulaukė daugiau nei pusė milijono apsilankymų

Š.m. kovą AINA.LT portalo lankomumas išaugo dar daugiau nei du kartus!

15-ąjį gimtadienį pasitinkantis Aukštaitijos naujienų portalas AINA.LT (Aukštaitijos internetinė naujienų agentūra) dar kartą patvirtino, kad yra sparčiausiai augantis Aukštaitijos regiono bei Panevėžio miesto naujienų portalas.

Per 2019 metus (nuo 2019 m. sausio iki 2020 metų sausio) portalas augo daugiau kaip 3 kartus –  arba daugiau kaip 250%! („Google analytics“ portalo lankomumo duomenys⃰ ). O štai 2020 kovo mėnesį palyginus su vasario lankomumas išaugo dar daugiau nei du kartus.

„Google Analytics“ duomenimis kovo mėnesį Aukštaitijos naujienų portalo AINA.LT mėnesio auditorija pasiekė 280 tūkst. unikalių lankytojų. Viso per mėnesį sulaukta 664 tūkst. apsilankymų ir beveik 900 tūkst. puslapių peržiūrų.

Du trečdalius AINA naujienų portalo lojalių skaitytojų sudaro moterys, o daugiau kaip 70 proc.  25-54 amžiaus žmonės – ekonomiškai aktyviausia gyventojų grupė.

Šiais metais Aukštaitijos internetinei naujienų agentūrai AINA sukanka 15 metų. AINA oficialiai savo veiklą pradėjo 2005 metų gegužės mėnesį. Tuomet ir buvo pristatytas nepriklausomas Aukštaitijos regiono interneto portalas. Pagrindinis jo tikslas – populiarinti Aukštaitijos regioną. Tinklalapyje skaitytojams pateikiami įvykiai iš Panevėžio, Biržų, Rokiškio, Kupiškio, Anykščių, Ukmergės, Pasvalio ir kitų Aukštaitijos miestų miestelių.

Aukštaitijos naujienų portalas AINA.LT priklauso AINA Media grupei, kuri valdo renginių ir pramogų gidą Panevezyje.info, vaizdo-info portalą Prienevezio.lt bei socialinių tinklų Facebook paskyras Aina.lt, Panevėžiečiai, Panevėžyje renginiai laisvalaikis bei Prienevezio.lt.

⃰ Lietuvoje oficialiai pripažįstami tik „GemiusAudience“ ir „Google analytics“ portalų ir interneto svetainių lankomumo duomenys.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: