Krepšinį mylinti valdžia apsikvailino

Kupiškio rajono taryba, dar visai neseniai gyrusi Kupiškio rajono krepšinio klubą ir jam pažadėjusi skirti 8 tūkst. eurų paramą, apsigavo. Pasirodo, rajono valdžia negali vienam klubui skirti finansavimo. Taip yra pažeidžiami tiek Savivaldos, tiek Biudžeto sandaros įstatymai. Klubams remti reikalinga speciali tvarka – to senoji rajono Taryba daryti nebeskuba. Tuo tarpu krepšininkai dar nieko nežino, kad liko prie suskilusios geldos.

Priimtas sprendimas virto rekomendaciniu

„Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 16 straipsnio 4 dalimi ir atsižvelgdama į krepšinio klubo „Kupiškis“ 2014 m. rugpjūčio 27 d. raštą, Kupiškio rajono savivaldybės taryba nusprendžia: pritarti ilgalaikiam reprezentacinės vyrų krepšinio komandos „Kupiškis“ finansavimui ir skirti 8 tūkstančius eurų 2015 metais“, – taip buvo suformuluotas vienas iš praėjusių metų gruodžio 18 d. Kupiškio rajono tarybos svarstytų dalykų.

Klubo „Kupiškis“ prašymui tuomet buvo vienbalsiai pritarta. Negana to, politikai džiaugėsi komandos siekiu atstovauti mūsų rajonui šalyje ir linkėjo sėkmės jos žaidėjams.

 

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse”

Valio Staburo asociatyvi nuotrauka

kupiskenu_mintys

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: