Krepšinio rinktinės treneris D. Adomaitis ir M. Mikutavičius – nauji TV6 kanalo balsai

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės treneris Dainius Adomaitis kartu su „X Faktoriaus“ teisėju Marijonu Mikutavičiumi bei kitais žinomais Lietuvos vyras tapo TV6 kanalo balsais. Nuo šiandien eteryje galite išgirsti linksmas frazes apie gyvenimą bei šių dienų aktualijas, kurių dalis yra įgarsinta charizmatiškų vyrų balsais.

Rinktinės treneriui D. Adomaičiui tai buvo nauja patirtis, su kuria jis susitvarkė puikiai. Besijuokdamas jis įgarsino frazę: „Statistikos departamento duomenimis Lietuvos vyrų krepšinio rinktinę treniruoja 2 847 903 treneriai ir aš“. Nors krepšinio aikštelėje treneris atrodo griežtas, bet su dideliu susidomėjimu, entuziazmu ir gera nuotaika darbavosi įrašų studijoje. TV6 kanalo komanda pasiūlė treneriui pagalvoti apie karjerą televizijoje, nes visi liko labai patenkinti sodriu trenerio tembru.

Kartu su D. Adomaičiu ir M. Mikutavičiumi linksmas frazes TV6 kanalui įgarsino „Gero vakaro šou“ vedėjas Justinas Jankevičius, „Power Hit Radio“ laidų vedėjas Aleksas, filmo „Šventasis“ režisierius Andrius Blaževičius bei kiti žinomi Lietuvos vyrai.

Televizijos žiūrovai taip pat kviečiami tapti TV6 kanalo balsais. Tereikia pasiūlyti linksmą frazę apie gyvenimą ir jeigu ją atrinks televizijos komanda, frazės autorius bus pakviestas ją įgarsinti.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: