Kupiškį palieka „Devold“

Pirmadienio rytą Kupiškio rajono savivaldybės meras Dainius Bardauskas susitiko su norvegų bendrovės „Devold“ generaliniu direktoriumi Toru Jonsonu (Tor Jonnson).

Kupiškį po daugiau nei penkerių metų paliekantys investuotojai visą gamybą nutarė koncentruoti Panevėžyje ir persikelia dirbti į kaimyninį miestą.

Šioje aukštos kokybės vilnos kojinių, megztinių mezgimu ir trikotažo gaminių siuvimu užsiimančioje įmonėje dirbę kupiškėnai nuo šiol bus kasdien autobusu vežiojami dirbti į Panevėžį.

Su norvegų verslininku aptartos ir sąlygos kitiems investuotojams ateiti į Kupiškio miestą, diskutuota apie pagrindinę problemą – angliškai kalbančių darbuotojų trūkumą.

Dirbs iki liepos

Pradėdamas susitikimą rajono vadovas D. Bardauskas apgailestavo, kad vienas stipriausių rajono investuotojų ruošiasi palikti Kupiškį, ir pabrėžė, jog senoji valdžia mažai rūpinosi, kad būtų stiprinami kontaktai su šia įmone.

Patvirtindamas, kad stabdo bendrovės padalinio veiklą Kupiškyje, T. Jonsonas kalbėjo, kad išsikėlimo priežastis – siekis visą gamybą koncentruoti vienoje vietoje. Pasak jo, tai buvo numatyta padaryti. Norvegų verslininkui nemaža kliūtis – ir patalpos. „Devold“ veikė buvusiame RSO pastate, tačiau su keliais jo šeimininkais sunkiai sekėsi rasti bendrą kalbą.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse”

 

Nuotraukoje: Kupiškio rajono savivaldybės meras Dainius Bardauskas (viduryje) susitiko su verslininku iš Norvegijos, bendrovės „Devold“ vadovu Toru Jonsonu (kairėje). Pokalbio metu vertėjavo Redijus Anikanovas.
Autorės nuotrauka.

 

Jurgita BANIONIENĖ

kupiskenu_mintys


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: