Aplinkos apsaugos departamento nuotr.

Kupiškio aplinkos apsaugos inspekcijos pareigūnas kreipėsi į STT dėl bandymo papirkti

Aplinkos apsaugos departamento Imuniteto tarnyba, gavusi Panevėžio valdybos Kupiškio aplinkos apsaugos inspekcijos pareigūno pranešimą dėl galimo bandymo papirkti, šią savaitę kreipėsi į Specialiųjų tyrimų tarnybą.

AAD Imuniteto tarnybą Panevėžio valdybos Kupiškio aplinkos apsaugos inspekcijos pareigūnas informavo, kad administracinėn atsakomybėn traukiamas asmuo, išnagrinėjus administracinio nusižengimo bylą, darbo kabinete paliko dovanų maišelį ir, nekreipdamas į perspėjimą, kad dovanų palikti negalima, maišelį paliko ir išėjo.

Įvertinus tai, kad pareigūnai pranešė apie galimą bandymą papirkti valstybės tarnautoją (Baudžiamojo kodekso 227 str.), gauta informacija pagal kompetenciją perduota nagrinėti Specialiųjų tyrimų tarnybai.

„Norėtųsi, kad įpročio „susitarti“ išvis nebeliktų, todėl primename, kad departamento pareigūnai principingai reaguoja į bandymus jiems įteikti galimai neteisėtą atlygį ir apie tai informuoja teisės aktų nustatyta tvarka. Tikiuosi, kad žmonės, žinodami, jog tokie atvejai viešinami, susilaikys nuo panašių bandymų daryti neteisėtą poveikį“, – teigė Imuniteto tarnybos viršininkas  Vaidotas Glinskis.

Apie Jums žinomus korupcijos atvejus Aplinkos apsaugos departamente galite pranešti Imuniteto tarnybai el. p. imunitetas@aad.am.lt.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: