Kupiškio gimnazistai domisi policija

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kupiškio rajono policijos komisariatas kovo 24 dieną sulaukė svečių iš Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos.

Į komisariatą sugužėjo II-IV klasių moksleiviai, kurie domisi policininko profesija. Jie norėjo susipažinti su policijos veikla, pareigūnų darbu ir sužinoti, kaip tapti pareigūnu. Mokinių, besidominčių galimybe ateityje pasirinkti policininko specialybę, atvyko tikrai daug. Gimnazistai supažindinti su policijos specialiosiomis priemonėmis. Jie apžiūrėjo specialųjį automobilį ir laikino sulaikymo patalpas. Jaunuoliai aplankė operatyvaus valdymo grupės patalpas, kur vaizdo stebėjimo kameromis prižiūrima miesto teritorija. Mokiniai domėjosi komisariatu, viešosios, kriminalinės policijos specifika, ekspertų, operatyvaus valdymo grupės veikla, smalsiai klausinėjo apie ekspertų darbą. Didelio gimnazistų susidomėjimo sulaukė ekspertų kabinetas. Policininkai pasidalijo įspūdžiais ir patirtimi, įdomiais nutikimais darbe.

Gimnazistams parodyta Klaipėdos mokyklos vaizdo medžiaga, kur kviečiama tapti policijos pareigūnais. Buvo pristatytas Mykolo Romerio universiteto Viešojo saugumo fakultetas, studijos ir stojimo sąlygos.

Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazistams išdalyta medžiaga apie policijos pareigūno specialybę ir galimybes įgyti šią profesiją. Mokiniams parodytas filmas iš policijos pareigūnų kasdienybės, kuris sukėlė daug emocijų.

Pareigūnai gimnazistus kvietė tapti policijos rėmėjais, o vėliau papildyti policininkų gretas.

 

Karolina Miganovičienė

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: